kapat ikonu

Ziraat Bankası bir kez daha kredi faiz oranlarını düşürdü!

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi faiz oranlarını maaş müşterileri için aylık yüzde 1.25'e ve maaş dışı müşteriler için ise aylık yüzde 1.35'e düşürdü.

Ziraat Bankası kredi faiz oranlarını 16 Eylül'den itibaren geçerli olmak üzere indirdi.

Kurumsal kredi faiz oranlarını yıllık yüzde 13-yüzde 15.5 aralığına kadar indiren Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi faiz oranlarını da maaş müşterileri için aylık yüzde 1.25'e ve maaş dışı müşteriler için ise aylık yüzde 1.35'e düşürdü.

Konut kredilerinde 500 bin lira ve üzeri kredilerde faiz oranını aylık yüzde 1.19 olarak belirleyen Ziraat Bankası, 500 bin lira altındaki konut kredilerinde faiz oranını aylık yüzde 0.99 olarak uyguluyor.

Türk Eximbank da bugün TL kredi faiz oranlarında 2 puana ulaşan indirime gittiğini duyurmuştu. İş Bankası ise bugün konut kredisi faiz oranlarını 120 ay vadeye kadar yüzde 1,17'ye indirdiğini belirtmişti.

İlişkili Haberler
Ziraat Bankası'ndan sonra Vakıfbank da faizleri düşürdü!Ziraat Bankası'ndan sonra Vakıfbank da faizleri düşürdü! Halkbank faiz oranlarında indirime gitti! İşte bankanın yeni faiz politikasıHalkbank faiz oranlarında indirime gitti! İşte bankanın yeni faiz politikası Akbank konut kredisi faizlerini ne kadar yaptı?Akbank konut kredisi faizlerini ne kadar yaptı?
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol