kapat ikonu

WhatsApp'a 4 yeni özellik geliyor!

Sosyal medya devi Facebook, WhatsApp platforma entegre etmeye hazırlandığı 4 yeni özellik ile gündemde... İşte o özellikler.

  • Teknoloji
  • 23 Ağustos 2019 10:01
  • Son Güncelleme: 23 Ağustos 2019 10:04

Dünyanın en yaygın sosyal medya uygulaması Facebook’un bünyesinde bulunan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp platforma entegre etmeye hazırlandığı yeni özellikleri ile gündemde.

1.5 milyar aktif kullanıcısı bulunan popüler mesajlaşma uygulaması 4 yeni özelliği birden kullanıcılarının kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

WhatsApp, parmak izi kilidini nihayet kullanıma sunuyor. Platforma gelen ikinci yenilik ile parmak izi kilidi nihayet kullanıma sunuluyor.

Uygulamaya gelen bir diğer yenilik sayesinde Whatsapp'ta ses kayıtlarının otomatik olarak oynatılabilecek. WhatsApp'a gelen son yenilik ise WhatsApp'ta da Facebook ibaresi görülmeye başlanacak.

Uygulamanın "Ayarlar" bölümünün alt kısmında bundan sonra "WhatsApp from Facebook" (Facebook'tan WhatsApp) ibaresi görülecek.

Etiketler
İlişkili Haberler
Ünlü mesajlaşma uygulaması Telegram kripto para pazarına giriyorÜnlü mesajlaşma uygulaması Telegram kripto para pazarına giriyor Telegram kripto para pazarına giriyorTelegram kripto para pazarına giriyor
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol