kapat ikonu

Vodafone’dan sağlıkçılara anlamlı destek

Vodafone, kamu sağlık sektöründe görevli müşterilerinin hatlarına, ücretsiz 5 GB internet ve 500 dakika konuşma tanımlayacak.

  • Sektörler
  • 24 Mart 2020 16:55
  • Son Güncelleme: 24 Mart 2020 16:57

GSM operatörü Vodafone, yaptığı açıklamada, koronavirüs salgınıyla mücadele eden ve bu kapsamda Sağlık Bakanlığı tarafından bildirilecek listede yer alan kamu sağlık sektöründe görevli Vodafone’luların hatlarına mevcut paketlerine ek olarak ücretsiz 5 GB internet ve 500 dakika konuşma tanımlayacağını açıkladı.

Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan, konuya dair yaptığı açıklamada, "Olağanüstü bir dönemden geçiyoruz. Virüsle mücadelede hepimize önemli görevler düşüyor. Toplum olarak birlik ve beraberlik ruhuyla hareket etmemiz gereken bir dönemdeyiz. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz ve bunun için gece gündüz çalışıyoruz. Vodafone olarak, hayatlarını bizim için riske atan kamu sağlık çalışanlarının yanındayız. Bu doğrultuda, kamu sağlık sektöründe görevli müşterilerimizin hatlarına mevcut paketlerine ek olarak ücretsiz 5 GB internet ve 500 dakika konuşma tanımlayacağız. Bu mücadeleyi hep birlikte ve en az hasarla atlatacağımıza inanıyoruz." ifadelerini kullandı.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol