kapat ikonu

MasterChef’te Mehmet Şef yarışmacıya zorla yedirdi: Ağzından çıkarmayacaksın!

MasterChef’in dünkü bölümüne Mehmet Şef ile Yasin arasındaki diyalog damga vurdu. Mehmet Şef; “Ağzından çıkartma, bakıyorum” dedi. Yarışmacılar şaşkınlığını gizleyemedi.

  • Gündem
  • 15 Ekim 2019 12:24
  • Son Güncelleme: 15 Ekim 2019 12:27

MasterChef’in dünkü bölümüne Mehmet Şef ile Yasin arasındaki diyalog damga vurdu. Yarışmacılar olanları izlerken şaşkınlıklarını gizleyemedi.

MasterChef’te Mehmet Yalçınkaya, kaptanlık oyununda yaptığı yemeğin yanına kabuklu portakal koyan Yasin’e tepki gösterdi. Sunum tabağına yenilmeyecek şeylerin konulmaması gerektiğini söyleyen Mehmet Şef, tabaktaki portakal kabuğunu Yasin’e yedirdi.

KAPTANLIK OYUNUNDA YARIŞTILAR

MasterChef’in dün akşam yayınlanan bölümünde yarışmacılar şeflerin talimatı ile birlikte kısa süre içesinde en iyi yemeği yapmak için kıyasıya mücadele etti.

MasterChefte Mehmet Şef yarışmacıya zorla yedirdi: Ağzından çıkarmayacaksın!-1

Yarışmacılardan Yasin, bu süre zarfında Portodil isimli portakallı bir çorba yaptı. Fakat sunum tabağındaki portakal kabukları Mehmet Şefi kızdırdı.

Yasin’e tepki gösteren Mehmet Şef; “Benim yemeyeceğim şeyi neden koydun?” diye sordu ve daha sonra portakal kabuklarını Yasin’e yedirdi.

MasterChefte Mehmet Şef yarışmacıya zorla yedirdi: Ağzından çıkarmayacaksın!-2

“AĞZINDAN ÇIKARTMA, BAKIYORUM”

Mehmet Şef’in Yasin’e verdiği ceza sonrası kullandığı cümle dikkat çekti. Mehmet Şef Yasin’e “Sakın ben giderken ağzından çıkartma ben bakıyorum” dedi. Yasin ise Mehmet Yalçınkaya'nın verdiği cezayı kabul ederek portakal kabuğunu yemek zorunda kaldı.

MasterChefte Mehmet Şef yarışmacıya zorla yedirdi: Ağzından çıkarmayacaksın!-3

MASTERCHEF KAPTANLIK YARIŞINI KİM KAZANDI?

Tadımların ardında MasterChef'te bu hafta kaptanlık ödülünü alan kişi belli oldu. Suna, kaptanlık yarışının galibi oldu. Mavi takımın kaptanı Suna olurken, kırmızı takımın kaptanı ise Ekin oldu.

MasterChef'te takımların belirlenmesinin ardından yarışmacıları ödül oyunu için mücadele etti. Ödül oyununda kırmızı ve mavi takımlar meyveli iki katlı pasta yaptı. 1 saatlik sürede pastalarını tamamlamak zorunda olan yarışmacılar zor anlar yaşadı. Şeflerin tadımlarının ardından ise kazanan mavi takım oldu.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol