Manşetler

Manşetler ile ilgili description
kapat ikonu

Özel sektörün dış kredi borcunda düşüş

Özel sektörün kısa vadeli dış kredi borcu Eylül ayında 3.5 milyar dolar düştü. Ticari krediler hariç sektörün borcu 11.9 milyar dolar oldu.

Ekonomi 54 dk.

Çalışana göre mesai ve uzaktan çalışma sistemi geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunulacak raporda, “uzaktan ve yerinde çalışma” ile “daha az çalışma daha çok kendini yaşama” şekilleri ele alındı.

Ekonomi 2 saat

Altın satışlarında taksit sayısı yeniden düzenlendi

BDDK'dan sonra Ticaret Bakanlığı da perakende işletmelerin basılı ve külçe halinde olmayan kuyum satışlarında taksit sayısını 4 yerine 8’e çıkarmak için düzenleme yaptı.

Finans 2 saat

İşsizlik rakamları belli oldu: Kamu istihdamında büyük artış!

Son açıklanan verilere göre, ağustos ayında işsizlik yüzde 14 oranında gerçekleşti. Bir önceki veri yüzde 13,9 oranındaydı. İşte güncel veriler…

Sektörler 2 saat

Emekli ve dar gelirliye kira ve yakacak yardımı yapılacak mı?

Soğuk havalar ile birlikte emekli ve dar gelirliler ‘kira ve yakacak yardımı yapılacak mı?’ diye araştırmaya başladı. Kira ve yakacak yardımı ile ilgili tüm detaylar...

Ekonomi 1 saat

Ticaret görüşmeleri ile ilgili olumlu açıklama altına değer kaybettirdi

Beyaz Saray Ekonomi Danışmanı Kudlow’un ABD ile Çin arasındaki ticaret görüşmelerine ilişkin olumlu açıklaması altına değer kaybettirdi.

Finans 1 saat

Petrol fiyatları ticaret görüşmeleri ile yükseldi

ABD ile Çin arasında ticaret görüşmelerindeki ilerleme işaretleri petrol fiyatlarının yükselmesine ve haftalık kaybının azalmasını neden oldu.

Finans 1 saat

Türk Telekom satıldı mı? Türk Telekom hisseleri kime satıldı?

Türk Telekom hisselerinin yüzde 55'ini elinde bulunduran Levent Yapılandırma AŞ., hisselerin satışı için ABD merkezli Morgan Stanley bankasına yetki verdi.

Teknoloji 19 saat
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol