kapat ikonu

Kızının düğünü sosyal medyayı salladı! Metin Güneş kimdir?

Metin Güneş’in kızı Gülnur Güneş dünya evine girdi. Herkesin merak ettiği düğünde Tarkan ve Ebru Gündeş düet şarkı söyledi. Peki herkesin merak ettiği Metin Güneş kim?

  • Gündem
  • 20 Ekim 2019 11:16
  • Son Güncelleme: 09 Kasım 2019 13:15

İş adamı Metin Güneş’in kızı Gülnur Güneş, Yiğit Doğan Çelik ile dünya evine girdi. İkilinin düğünü sosyal medyayı salladı. Düğünde Tarkan ile Ebru Gündeş ‘Gül Döktüm Yollarına’ şarkısına düet yaptı. Şimdi herkes internette Gülnur Güneş’in babası Metin Güneş’in kim olduğunu arıyor. Peki kızı Gülnur Güneş için dillere destan bir düğün yapan Metin Güneş kimdir? Metin Güneş ne iş yapıyor. Tüm detayları derledik...

Kızının düğünü sosyal medyayı salladı! Metin Güneş kimdir?-1

Düğünü ile sosyal medyayı salladı

Metin Güneş’in kızı modacı Gülnur Güneş, 19 Ekim gecesi Yiğit Doğan Çelik ile nikah masasına oturdu ve dünya evine girdi. İki ismin düğününe adeta ünlü akını yaşandı. Çiftin bu mutlu gününde ise Ebru Gündeş ile Tarkan sahne aldı. Genç çift, ilk dansı Tarkan’ın “Beni Çok Sev” şarkısı eşliğinde yaptı. Düğüne ait fotoğraflar sosyal medyayı salladı. Gülnur Güneş'in babasının iş adamı olduğu biliniyor.

Şimdi herkes ‘Gülnur Güneş kimdir?’ sorusunun cevabını arıyor. Gülnur Güneş’e dair her detayı sizin için derledik. Peki Gülnur Güneş kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Kızının düğünü sosyal medyayı salladı! Metin Güneş kimdir?-2

Gülnur Güneş kimdir?

1988 Ankara doğumlu Gülnur Güneş, üniversitede Avrupa Birliği İlişkileri ve Uluslararası İlişkiler bölümü okudu. Küçüklüğünden beri moda ile ilgilenen ve bu alana yönelmek isteyen Metin Güneş’in kızı Gülnur Güneş, İstanbul Moda Akademisi’nde (İMA) Marka Yönetimi Eğitimi gördü. Babası Metin Güneş olan Gülnur Güneş eğitimini tamamladıktan sonra moda dünyasının bilinen ismi Nur Yerlitaş’ın yanında staja girdi. 4.5 yılın ardından Metin Güneş’in kızı Gülnur Güneş, 2012 yılında kendi markasını yarattı. Gülnur Güneş, şimdilerde Nişantaşı’ndaki butiğinde tasarımlarını moda severlerle buluşturuyor.

Düğünü ile sosyal medyayı sallayan Metin Güneş’in kızı Gülnur Güneş’in düğününe ünlü akını oldu. Tarkan ile Ebru Gündeş sahne aldığı düğünde düet yaptı. Özge Ulusoy, Danla Bilic, Nur Yerlitaş, Şeyma Subaşı, Çağla Şikel, Hakan Akkaya gibi isimler de Gülnur Güneş’in dün geceki düğünündeydi.

Kızının düğünü sosyal medyayı salladı! Metin Güneş kimdir?-3

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol