kapat ikonu

İtalyan şirketten Türkiye açıklaması: Yatırımı sürdüreceğiz

İtalyan Manutencoop Holding, bünyesindeki Rekeep S.P.A firması ile Türkiye’deki yatırımlarına devam edeceklerini açıkladı.

  • Finans
  • Yatırım
  • 26 Kasım 2019 14:37
  • Son Güncelleme: 26 Kasım 2019 14:38

İtalyan Manutencoop Holding Başkanı Claudio Levorato, bünyesindeki Rekeep S.P.A firması ile Türkiye’deki yatırımlarına devam edeceklerini açıkladı.

İtalya'da her 4 hastaneden birinin temizlik işlerini yapan Rekeep S.P.A, Türkiye'de yatırım yapmaya devam edecek. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Claudio Levorato; “Hem sektördeki çalışanların hem de yöneticilerin teknik kabiliyetlerinin gelişmesi konusunda yatırım yapmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

2018 yılında Rekeep S.P.A, United Group ile Türkiye'de ‘Rekeep United’ isimli bir şirket kurdu. Ana faaliyet noktası, bir hastanenin ihtiyaç duyduğu bütün dış kaynaklı hizmetleri yerine getirmek olan şirket, özellikle temizlik, çamaşırhane, teknik alt yapı desteği ve enerji verimliliği yönetiminde söz sahibi. Tüm bu faaliyetleri Türkiye'de ilk defa tek çatı altında toplayacak Rekeep United, know-how transferiyle yarım asırdan fazla bir bilgi birikiminin akışını Türkiye'ye getirip, yerli ve milli parametrelerle harmanlayarak sektöre yeni bir vizyon getirmeyi hedefliyor.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol