kapat ikonu

iPhone 11 fiyatları ne kadar olacak?

Dünyanın en iyi telefon markası olarak görünen iPhone'un yeni modeline dair bilgiler basına sızdı. Peki iPhone 11'in fiyatları ne kadar?

  • Teknoloji
  • 10 Eylül 2019 17:17
  • Son Güncelleme: 11 Eylül 2019 09:45

Akıllı telefon dünyasının lider konumundaki markası Apple’ın yeni modeli iPhone 11’i bugün tanıtacak. Tanıtıma az bir süre kala ABD basını telefonun fiyatına ilişkin bilgileri sızdırmaya başladı.

Resmi olmasa da iPhone 11 modelinin fiyatının vergiler dahil 10 bin lira olması beklentiler dahilinde bulunuyor. iPhone 11 Pro modelinin fiyatının 12 bin lira (yaklaşık 2100 dolar), iPhone 11 Pro Max modelinin fiyatının da 14-18 bin lira (yaklaşık 3130 dolar) arasında değişeceği belirtiliyor.

iPhone 11 6.1 inçlik LCD ekrana sahip olacakken iPhone 11 Pro ve iPhone Pro Max’in 5.8-6.5 inçlik OLED ekranla piyasaya sürülecek.

Yeni iPhone'ların Türkiye'ye gelmesiyle birlikte iPhone XR ve iPhone XS modellerinde fiyatların düşeceği tahmin ediliyor.

Yeni iPhone’un özellikleri neler?

Yeni iPhone'ların en dikkat çekici özelliği iletişimde çığır açacak olan 5G teknolojisini destekleyecek olması. Filmleri internet hızınızın desteklemesi halinde saniyeler içinde telefonunuza indirebileceksiniz.

Yeni kamera sistemi ile birlikte iPhone 11 kullanıcısının, fotoğraf çekme isteğini sezebileceği söylentiler arasında yer alıyor.

Etiketler
Yeni iPhone'lar geliyor! İşte fiyat ve özellikleri...Yeni iPhone'lar geliyor! İşte fiyat ve özellikleri...
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol