kapat ikonu

Altın fiyatlarında son durum ne?

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 10 Eylül 2019 en güncel altın kuru fiyatları haberimizde...

  • Finans
  • Altın
  • 10 Eylül 2019 10:53
  • Son Güncelleme: 11 Eylül 2019 10:17

Altın fiyatları bugün ne oldu? Çeyrek altın fiyatları ne kadar? Son verilere göre, bu sabah dünya genelinde ons altın fiyatlarının 1500 doların da altına inmesiyle Türkiye’de de buna bağlı olarak hem gram hem de çeyrek altın fiyatları geriledi.

Ons altın bu sabah 08.20 itibarıyla 1498 dolara geriledi. Bu gelişme sonrası iç piyasada da altın fiyatları düşüş gösterdi.

Haftaya yükselişle başlayan gram altın, seyrini 275 TL ile devam ettiriyor. Çeyrek altın 452 TL, Cumhuriyet altını da 1.872 TL’den alıcı buluyor.

Merkez bankalarının politikaları fiyatlar üzerinde etkili olacak

Analistler, iki hafta boyunca merkez bankalarının para politikalarının takip edileceğini ve bu bankaların alacağı kararların altın fiyatları üzerinde etkili olacağını belirtti. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) ve Avrupa Merkez Bankası’nın bu hafta Perşembe günü yapacağı toplantı ile ABD, Japonya ve İngiltere merkez bankalarının gelecek hafta yapacağı toplantılar yatırımcıların odağında yer alıyor. Ferrari klasik otomobillerini bu sertifika ile garanti altına alıyorFerrari klasik otomobillerini bu sertifika ile garanti altına alıyor

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol