Acil Para İhtiyacına Online Kredi!

   20.04.2020
   Acil Para İhtiyacına Online Kredi!

   Bazı bankalar internetten yaptığınız kredi başvurularını online olarak kabul ediyor. Online kredi veren bankaların sayısı altyapılarını güçlendirdikçe artıyor.

   Geçmiş yıllara nazaran dijital dünyanın ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte bankalar şubelerinin de yükünü hafifleterek müşterilerinin internet bağlantısı olan her yerde ihtiyaç duydukları krediye başvurup çekebiliyorlar. Artık müşteriler kredi taleplerini şubeden değil, bankaların web siteleri üzerinden veya internet ve mobil şubeleri üzerinden yapıyor.

   Kredi başvurularını online olarak yaparak müşteriler kısa süre zarfından nakit ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Bankalar telefon bankacılığının ardından online bankacılık üzerinden verdikleri imkanlarla müşterilerinin işlerini kolaylaştırıyor. Akıllı telefonların, tabletlerin de çıkması ile birlikte online bankacılık hizmeti büyük önem kazandı.

   Şubeye Gitmeden Kredi Nasıl Çekilir?

   Bankalar SMS ve telefon bankacılığının yanı sıra online bankacılık hizmeti ile müşterilerine online olarak kredi başvurusunda bulunma imkanı tanıyor. Şubeye gitmeden hangi kamu ve özel bankalara kredi başvurusunda bulunulabilir?

   • Enpara.com
   • İş Bankası
   • Akbank
   • Yapı Kredi Bankası
   • Garanti Bankası
   • TEB
   • QNB Finansbank
   • Aktifbank
   • Vakıfbank

   Bankaları müşterilerin online bankacılık hizmeti ile kredi çekebilme imkanı tanıyor.

   Enpara.com Online Kredi Başvurusu

   Enpara.com üzerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyen müşteriler öncelikle mobil şube veya internet şubesi üzerinden formu doldurup ihtiyaçları olan tutarı Bin TL ile 60 bin TL arasında olacak şekilde

   • 12 ay vade %2,45 faiz oranı,
   • 24 ay vade %2,43 faiz oranı,
   • 36 ay vade %2,36 faiz oranı,
   • 48 ay vade %2,33 faiz oranı,
   • 60 ay vade %2,24 faiz oranı

   İle başvuruda bulunabiliyorlar. Ancak vade de 60 ayı geçmeme koşulu bulunuyor. Başvuru sonuçlarına en fazla 8 saat içerisinde olumlu veya olumsuz geri dönüş yaparak bilgilendiriyorlar.

   İş Bankası Online Kredi Başvurusu

   İş Bankası üzerinden online olarak kredi başvurusu yapmak isteyen müşterilerine İnternet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden imkan sağlıyor. Bin TL ve 40 bin TL aralığında nakit ihtiyaçlarına müşteriler 7/24 başvuru yapabiliyorlar. Başvuru süreci sonunda olumlu sonuçlanırsa kredi, talep edilmiş olan kredi miktarı hesaba yatıyor.

   Akbank Direk Kredi Başvurusu

   Akbank’ta da şubeye gitme zorunluluğu olmadan online olarak kredi başvurusu yapılabiliyor. Bin TL ile 50 bin TL arası nakit ihtiyaç için müşteriler web sitesi, internet şubesi veya mobil uygulama üzerinden 60 aya kadar varan vade seçenekleri ile kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. Başvuru için TC kimlik no ile cep telefonu numarası yeterli.

   Yapı Kredi Kredi Başvurusu

   Yapı Kredi müşterileri de diğer bankalarda olduğu gibi bankaya ait web sitesi, internet şubesi ve mobil uygulama üzerinden kredi başvurusunda bulunabiliyor. 75 bin TL’ye kadar başvurabilen müşteriler vadelerini de 60 aya kadar seçebiliyorlar.

   Garanti Bankası Kredi Başvurusu

   Garanti Bankası’ndan kredi çekmek isteyen müşterileri şubeye gitmeden online olarak web sitesi, internet şubesi veya mobil uygulama üzerinden 100 bin TL’ye kadar nakit ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor. Başvurdukları tutarı da 60 aya varan vade seçenekleri ile taksitlendiriyorlar. Aynı gün içerisinde krediye dönüş yapılıyor ve olumlu olması durumunda kredi hesaba geçiyor.

   Vakıfbank Kredi Başvurusu

   Online olarak Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlar bankanın web sitesi, mobil uygulaması ve internet şubesi üzerinden başvurularda bulunabiliyorlar.  90 bin TL’ye kadar yapılacak başvurular 3 ile 60 kadar seçilecek vadelerle taksitlendiriliyor. Böylece şubeye gitmeye gerek kalmadan nakit ihtiyacını tamamlanmış oluyor.

   Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

   Ziraat Bankası’ndan online olarak kredi çekmek isteyen müşteriler web sitesi, mobil uygulama ve internet şubesi üzerinden başvurularını yapabiliyorlar. Ziraat Bankası müşterilerin 100 bin TL’ye kadar kredi çekme limiti veriyor. 60 aya varan vade seçenekleri ile eşit olarak taksitlendiriliyor.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.