Shiba Inu nedir?

   02.11.2021
   Shiba Inu nedir?

   Son dönemde gündemden düşmeyen kripto para piyasası oldukça hareketli günler yaşıyor. Kripto paranın devlerinden olan Ethereum ve Bitcoin liderliğinde yatırıcımların yüzü gülüyor. Kripto para borsalarından olan Kraken, Shiba Inu için önemli açıklamalarda bulundu. İşte Shiba Inu önemli gelişme…

   Shiba Inu ucuz kripto para olarak biliniyor ve bugün tarihi gün. Ethereum ve Bitcoin liderliğinde kripto paraların en yüksek seviyeye ulaşanlar arasında yer alan ve ilk 10’a giren Shiba Inu için önemli bir gelişme meydana geliyor. İlk olarak şaka amacı ile ortaya çıkan Shiba Inu çok kısa bir sürede sıfırlarını artırarak ilgi odağını üzerine çekmeyi başardı. Dogeconin katili olarak bilinen Shiba Inu yatırımcılarını artık 0.01 dolara yükseleceğini inandırdı. Şimdiler de ise Shiba Inu 0.00007013 dolar seviyesinde işlem görüyor.

   İçindekiler

   KRAKEN DE LİSTESİNE GİRİYOR

   Binance tarafından aylar önce listeye giren Shiba Inu şimdi de dünyanın en büyük kripto para borsası olarak bilinen Kraken’de yer alacak.

   Kraken tarafından Shiba Inu 2 Kasım 2021 tarihinden itibaren işlem platformuna almış olacağını duyurdu.

   EN BÜYÜK RAKİP

   Dünyaca ünlü milyarder iş adamı Elon Musk tarafından desteklenen Dogecoin’in yerine geçeceği tahmin edilen Shiba Inu son 1 ay içerisinde yüzde 800’ün üzerinde prim yaptığı biliniyor. Ucuz olması nedeni ile kripto para piyasası ile ilgilenenler ilgisini çeken Shiba Inu istikrarlı yükseliş grafiğine devam ediyor.

   7 MİLYON KULLANICI ALACAK

   10 yıldır faaliyet gösteren Kraken’in 7 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunuyor. Kraken 60’tan fazla dijital varlığa ve Euro, dolara da platformunda yer veriyor.

   Tanınan kimseler tarafından desteklenmediği halde kendi haline yükselişi devam eden Shiba Inu, 0.00008840 dolar seviyesine kadar yükseliş göstererek kısa sürede büyük bir kar etti. Yükselişini dinlene dinlene sürdüren Shiba Inu sosyal medyada da ilgi odağı olmayı başardı. Sosyal medya platformu Twitter üzerinden kendilerini ShibaArmy olarak isimlendiren bir grup devam olarak tweet atarak kripto paranın canlı kalmasını sağlıyorlar.

   KRİPTO PARA ALIRKEN NEYE DİKKAT EDİLMELİ

   Kripto para dünyasında bir anda gerçekleşen sert yükselişle birlikte bir anda da paranızı kaybetmek gibi bir durum meydana gelebiliyor. Kripto paraya yatırım yaparken riski de göz önüne almak gerekir. Buna bağlı olarak çok dikkatli olmak ve sürekli kripto para piyasasını takip etmek gerekir.

    

   ETİKETLER: ,
   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.