Kadın müşterilerden işlem ücreti alınmıyor

   07.10.2021
   Kadın müşterilerden işlem ücreti alınmıyor

   Albaraka Türk’ten müşterilerine yönelik resmi açıklama geldi. Açıklamaya göre birçok avantaj aynı anda sunuluyor. Eflatun Bankacılık olarak adlandırılan yeni sistem hayata geçirildi. Peki bu yeni sistemden kimler faydalanabiliyor? Eflatun Bankacılık’tan faydalanmak için nelere sahip olmak gerekir?

    

   Artık banka müşterilerinin neredeyse tamamı havale, EFT, FAST gibi hizmetlerinden faydalanıyor. Kullanıcılar bu ve diğer banka hizmetlerinin avantajlarından yararlanmak istiyor. Albaraka Türk’te müşterilerinin bu ihtiyaçlarını gidermek için harekete geçti.

   Albaraka Türk tarafından yapılan açıklamaya göre ‘Eflatun Bankacılık’ kapsamında Eflatun kredi kartına sahip müşterilere sağlık, konut ve ‘concierge’ başlıkları ile özel asistanlık hizmeti sunuyor. “Eflatun Bankacılık  çatısı altında kadınlara özel ürün ve hizmet sunan Albaraka Türk, ‘Kadına Değer’  mottosuyla kadınlara ve onların ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetlerini  özelleştiriyor.” Açıklamasında bulundu.

   Katılım bankacılığı sektöründe bir ilk olarak Eflatun Bankacılık çatısı altında kadınlra yönelik hizmet ve ürün sunan Albaraka Türk, özel bankacılık deneyimi ile kart aidat ücreti olmayan ve  kadınlara özel marka iş birlikleri sunan Eflatun kredi kartı, avantajlı katkı  paylı Eflatun BES imkanlarını sunduğu belirtildi.

   Dijital kanallar üzerinden yapılacak EFT, Havale ve 7/24 FAST işlemlerinde ‘Masrafsız Bankacılık’ ile birlikte TL, döviz ya da altın gibi tüm cari ve katılım hesaplarında her hangi bir koşuk olmadan hesap işletim ücretinin alınmayacağı bildirildi.

   Tüm bunların yanı sıra “Eflatun kredi kartı sahiplerine sunulan asistanlık hizmetleri başlığı  altında yer alan ‘Konut Yardım Hizmetleri’ kapsamında; ‘Konut Bilgi Hattı’, ‘su tesisatı hizmeti’, ‘çilingir gönderim hizmeti’, ‘elektrik tesisatı hizmeti’, ‘profesyonel ev destek,  ‘cam işleri hizmeti’, hizmetleri’ ve ‘kuru temizleme  hizmeti’ sağlanırken, ‘Sağlık Hizmetleri’ kapsamında; ‘sağlıklı beslenme ve diyetisyen hizmeti’, ‘premium diş check up’  sunuluyor. ‘Concierge Hizmetleri’  kapsamında ise kadın müşterilere özel; ‘Pilates, yoga ve fitness rezervasyon hizmeti ‘çikolata, çiçek gönderim hizmeti’,  sunulmaktadır.”

   Albaraka Türk’ün müşterilerine yönelik yaptığı hizmetlerle ilgili detaylı bilgi almak için telefon bankacılığı hizmetinden yararlanabileceğiniz gibi en yakın Albaraka Türk şubesini de ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. Eflatun kredi kartı müşterilerine yönelik verilen hizmetlerle ilgili detaylı bilgi almak için yine aynı şekilde telefon bankacılığı ya da en yakın banka şubesi üzerinden bilgi alınabilir.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.