Herkese hediye 200 TL!

   30.09.2021
   Herkese hediye 200 TL!

   Türkiye İş Bankası tarafından müşterilerine güzel haber geldi. Hiçbir şart olmaksızın başvuru yapan herkese 200 TL hediye ediyor. Peki nasıl bu 200 TL alınır? İşte detaylar…

   Şubeye gitmeden sadece dakikalar içerisinde para hesabınıza geliyor. İş Bankası tarafından duyurulan bu kampanya ile İşCep’te uygulaması üzerinde bulunan ‘Müşteri Olmak İstiyorum’ uygulaması üzerinde İş Bankası müşterisi olarak kredi kartı başvurusunda bulunup tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlere 200 TL MaxiPuan kazanma imkanı sağlıyor. Bu fırsattan müşteriler kartı teslim almadan da yararlanabiliyor. Mobil temassız ödemeler ve internet alışverişi üzerinden 200 TL nakit para kullanılabiliyor.

   İş Bankası resmi internet sitesinde yer alan bilgi de şu ifadeler yer almaktadır:

   İşCep’ten müşterimiz olun, Maximum Kart’ınızla 200 TL MaxiPuan kazanın!

   İşCep ‘Müşteri Olmak İstiyorum’ özelliği nerede olunursa olunsun görüntülü görüşme ile şubeye gitme ihtiyacı olmadan ıslak imzaya gerek duymadan dakikalar içerisinde hesabı açıp İş Bankası ailesine dahil olunabiliyor.

   SON BAŞVURU

   31 Ekim 2021 tarihine kadar İşCep uygulaması üzerinde yer alan Müşteri Olmak İstiyorum butonu üzerinden İş Bankası müşterisi olarak kredi kartına başvuru da yaparak tek sefer yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişe 200 TL MaxiPuan kazanılır.

   İş Bankası kredi kartını almak için Maximum Mobil, Maximum İşyerim, İşCep, İnternet Şubesi ve telefon şubesi üzerinden başvuru yapılabilmektedir.

   Detaylı bilgi almak isteyen müşteriler telefon bankacılığı üzerinden ve en yakın İş Bankası şubesini ziyaret ederek bilgi alabilirler.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.