PTT’den 10 bin TL nasıl alınır?

   05.08.2021
   PTT’den 10 bin TL nasıl alınır?

   PTT şubelerinin önündeki kuyruk devam ediyor, çünkü PTT 10 bin TL veriyor. Sadece kimliğinizle başvuru yaparak 10 bin TL alabilirsiniz. Yeni yıl kredisi kampanyaları değişti. İşte PTT 10 bin TL başvuru şartları…

   10 bin TL ihtiyacı olan vatandaşlara PTT tarafından hemen kredi imkanı sağlanabiliyor. Anlaşmalı bankalar üzerinden çekilen kredilerin ödemesi yapılabiliyor.

   Acil nakit ihtiyacı olan kişilere PTT tarafından son yapılan kredi kampanyası ile birlikte 10 bin TL Aktifbank kredisi verebileceğinin duyuruldu. Hem banka şubelerinden hem de PTT şubelerinden bu kredilere başvuru yapılabilecek. N-Kolay Kredi Kampanyası bir Aktifbank ihtiyaç kredisi kampanyasıdır ve bundan yararlanmak için herhangi bir kefil şartı aranmıyor. Üst limit olarak 40 bin TL’ye kadar onay veren banka 10 bin TL’lik başvuru yapanlarda herhangi bir şart aranmıyor.

   Aktifbank üzerinden kredi veren PTT yüksek faiz oranı uyguluyor. Özellikle kredi notu düşük olan kişiler onay aldıkları takdirde kredilerini hemen kullanabilecekler.

   PTT KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

   PTT şubelerine giderek sadece kimlik göstererek PTT kredi başvurusu yapılabilir. PTT şubesine gidildiğinde gişe memuru tarafından verilecek olan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurduktan sonra hemen kredi başvurusu yapılmış oluyor. Başvurularını PTT şubelerinden yapan vatandaşlar başvuru sonuçlarını da hemen öğrenip kredilerini kullanabilecekler.

   KREDİ ÖZELLİKLERİ

   N Kolay kredi adı ile müşterilere sunulan bu kampanya Aktifbank aracılığı ile sunuluyor. 3 ay erteleme imkanı ile birlikte 36 aya kadar varan vade seçeneği de bulunuyor. 10 bin TL için onay alındığı takdirde kredi faiz oranı yüzde 2.59 oranında işlem görecek. Hem PTT’nin hem de Aktifbank’ın bu kredide yüksek faiz oranı uygulamasının nedeni kredi notu düşük müşterileri de kredi veriyor olmasından kaynaklı. Başvurular PTT üzerinden yapılacağı gibi aynı zamanda internet bankacılığı, mobil şube ya da resmi internet sitesi ve SMS üzerinden de yapılabiliyor.

   ÖDEMESİ NASIL OLACAK?

   PTT üzerinden kredi çekecek müşteri eğer 10 bin TL kredi alacaksa 36 ay vade için 465 TL aylık kredi ödemesi bulunacak. Aynı zamanda banka tarafından 12 ay vade ile birlikte 24 ay vade seçeneği de bulunuyor. Kredi taksit ödemeleri hem PTT şubelerinden hem PTT atm.lerinden hem de Aktifbank üzerinden yapılabiliyor. Başvuru ve detaylı bilgi için PTT şubeleri, Aktifbank şubeleri ya da telefon bankacılığı üzerinden bilgi alınabilir.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.