Faizsiz kredi ile 60 bin TL nasıl alınır?

   04.08.2021
   Faizsiz kredi ile 60 bin TL nasıl alınır?

   Ekonomiyi canlandırmak ve satışları artırmak amacı ile pek çok firma tarafından faizsiz kredi imkanı sunuluyor. Şimdi Renault tarafından faizsiz kredi imkanı sunuluyor. Faizsiz kredi ile birlikte 60 bin TL fırsatı devreye girdi peki kimler bu kampanyadan faydalanabiliyor? Faizsiz 60 bin TL kredi fırsatı ne zamana kadar devam edecek işte detaylar…

   Renault tarafından devreye sokulan 60 bin TL’ye kadar faizsiz kredi imkanı Ağustos ayı sürecinde devam edecek. Sıfır faiz ve cazip fırsatlar sunan Renault tarafından gelen açıklamaya göre 2021 model otomobillerinden yeni Taliant’ın sınırlı  sayıdaki Touch 1.0 Turbo X-tronic 90 bg, Megane Sedan’ın Joy 1.3 TCe 140 bg ve  Yeni Clio’nun Icon 1.0 TCe X-Tronic 90 bg versiyonları, 60 bin TL kredi, 12 ay  vade ile sıfır faiz imkanı ile satışa sunuluyor.

   Aynı zamanda yeni Magane Sedan, yeni Taliant, yeni Clio 2021 model versiyonlarında da 3 bin TL’lik takas indirimi fırsatı tüketicilere sunuluyor.

   Renault Finans üzerinden kredi kullanan müşteriler 2021 model araçlardan sınırlı sayıda olan Yeni Clio Jıy 1.0 Sce 65 bg verisyonu için 163 bin 400 TL, ZOE için ise 316 bin 900 TL’lik avantajlı fırsatlar bulunuyor.

   Aynı zamanda Renault’a ait tüm binek araçlar da sağlık çalışanları için https://satinal.renault.com.tr/ platformu üzerinde gerçekleştirecekleri alımlarda ve Renault Finans üzerinden kullanacakları kredilerde dosya masrafı alınmamaktadır.

   Renault’ın Ağustos ayına yönelik yaptığı kampanya hakkında detaylı bilgi almak isteyen araç sahipleri ya da araç almak isteyenler en yakın Renault bayisini ziyaret edebilirler. Bunun yanı sora firmanın resmi web sitesinden de ayrıntılı bilgi alabilirler.

    

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.