QNB Finansbank KOBİ işe devam kredisi koşulları nelerdir?

   09.06.2021
   QNB Finansbank KOBİ işe devam kredisi koşulları nelerdir?

   Pandemi dolayısıyla ekonomik yönden olumsuz etkilenmiş, gelir kaybı yaşamış ve halen finansman sıkıntısı yaşayan KOBİ’ler için birçok banka kredi kaynağı sağlamaktadır. QNB Finansbank da KOBİ’lere kredi desteği sağlayan bankalardan biridir.

   QNB Finansbank, koronavirüsle mücadele kapsamından küçük işletme düzeyinde olan ve ekonominin sıkıntıya girdiği bu günlerde ihtiyaçları olan finansman kaynağına ulaşmakta zorluk çeken KOBİ’lere yönelik işe devam kredisi vermektedir. Üstelik uygun faiz oranı, esnek ödeme seçenekleri ve 6 ay geri ödemesiz dönemli. Peki, Finansbank KOBİ işe devam kredisi koşulları nelerdir? İşe devam kredisi faiz oranları ne kadar? İşe devam kredisi özellikleri neler? İşte konuya dair detaylar…

   QNB FİNANSBANK İŞE DEVAM KREDİSİ KOŞULLARI NELERDİR?

   QNB Finansbank KOBİ işe devam kredisi özellikleri ve koşulları aşağıdaki gibi sıralanmaktadır:

   • 1 milyon liraya kadar kredi kullanım imkanı,
   • Aylık yüzde 1,41’den başlayan faiz oranları,
   • 36 aya varan vade seçeneği,
   • İlk 9 aya kadar anapara ödemesiz kredi kullanım imkanı vermektedir.

   KOBİ’lerin krediyi kullanabilmeleri için QNB Finansbank’tan Kobi Nakit Hesap, KOBİ Ticari Kredi Kartı veya çek karnesi, Rahat Paket ve 2 adet OFÖ ürünlerine sahip olması gerekmektedir.
   KOBİ İşe Devam Kredisi koşulları müşteri özelinde değişkenlik gösterebilir. QNB Finansbank piyasa koşullarına göre kampanya koşullarında değişiklik yapabilir ve başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.

   QNB FİNANSBANK KOBİ İŞE DEVAM KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

   QNB Finansbank KOBİ işe devam kredisi başvurusu için farklı alternatifler bulunmaktadır. Bunlardan biri bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılacak başvurudur. İnternet sitesi üzerinden başvuru için “https://www.qnbfinansbank.com/kobi/krediler/kobi-destek-kredileri/kobi-ise-devam-kredisi” adresine giriş yapılarak sayfada yer alan “Hemen Başvur” seçeneğine tıklanır ve açılan sayfadaki bilgiler doldurularak ön başvuru işlemi gerçekleştirilmiş olur. Ön başvurunun onaylanması durumunda herhangi bir Finansbank şubesine gidilerek kesin başvuru işlemi gerçekleştirilir.
   KOBİ işe devam kredisi başvurusu için bir diğer yol da direkt olarak QNB Finansbank şubelerine gidilerek yapılacak olan başvurudur.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.