384 TL taksitle 10 bin TL kredi kampanyası!

   10.02.2021
   384 TL taksitle 10 bin TL kredi kampanyası!

   Halkbank tarafından Mutlu Emeklilik İhtiyaç Kredisi başvuruları açıklandı. Acil nakit ihtiyaçlarını olan vatandaşların ihtiyaçlarını giderebilmek adına Halkbank tarafından yeni bir kampanya duyuruldu. Peki bu yeni kampanyanın içerisinde neler var? Kimler bu yeni kampanyadan yararlanabiliyor.

   İhtiyaç kredisinden faydalanmak isteyen vatandaşlar için pek çok banka tarafından kampanyalar düzenlenmeye devam ediyor. Kamu bankaları da müşterilerine uygun faiz oranları ile kredi imkanları sunuyor. Halkbank tarafından gelen bilgiye göre emekliler için 384 TL taksitle 10 bin TL’ye kadar varan krediler sunuluyor. Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi için başvurular online olarak da yapılabiliyor.

   NASIL BAŞVURU YAPILIR?

   Mutlu Emekli Paketi’nden yararlanmak için öncelikle emekli olan kişinin maaşı ya Halkbank üzerinden alıyor olması gerekir ya da maaşını taşımayı taahhüt etmesi gerekir böyle durumda 100 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunulmaktadır. Başvuruda bulunmak için emekli müşterilerin online şube ya da mobil şube üzerinden hızlı bir şekilde başvuru işlemlerini yapabilirler.

   GERİ ÖDEME DÜZENİ

   Halkbank Mutlu Emeklilik İhtiyaç Kredisi kapsamına göre bu krediden faydalanan müşterilerine 5 farklı ödeme planı oluşturuyor. İşte müşteriler için sunulan geri ödeme imkanı;

   • Aylık eşit taksit,
   • Artan taksitli,
   • Azalan takstli,
   • Serbest ödeme düzeni,
   • 3 ayda bir eşit taksit olmak üzere seçenekleri bulunuyor.

   BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

   Yıllık toplam maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsamakta olup örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır. Tahsis ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir. İnternet/Mobil/Dialog üyeliklerinden en az bir tanesini yaptırmayı talep eden müşterilerimiz için geçerlidir. İlgili ürünleri bulunmayan veya başvuru talep etmeyen müşterilerimiz için; tahsis ücretli faiz oranı %1,66, tahsis ücretsiz faiz oranı ise %1,71 olarak uygulanacaktır.

   (Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 15.000 TL 36 ay vadeli kredi kullanan 35 yaşında erkek müşteri için bir yıllık sigorta primi 46,97 TL’ dir.) Halkbank, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullanımını durdurma hakkını saklı tutar.

   Detaylı bilgi almak isteyen Halkbank Emekli müşterileri en yakın şubeyi ziyaret ederek ya da telefon bankacılığı üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirler. Başvurularını şubeye giderek ya da online olarak gerçekleştirebilirler. Kendilerine uygun olan ödeme seçenekleri ile birlikte de bütçelerine göre ödeme imkanı sunmuş olurlar.

    

    

    

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.