Yılbaşı kredisi veren bankalar hangisi?

   24.12.2020
   Yılbaşı kredisi veren bankalar hangisi?

   Her yeni yıla girmeden önce bankalar tarafından kredi kampanyaları düzenlendiği biliniyor. Bu yıl koronavirüs salgınının da etkisi ile vatandaşların nakit ihtiyaçları oldukça arttı. Peki 2021 yılına girmeden önce bankaların vatandaşlarına yeni yıl kredisi hazırlığı var mı? Hangi bankalar yılbaşı kredisi veriyor? İşte yılbaşı kredisi veren bankaların listesi ve kredi faiz oranları…

   Bankalar tarafından yeni yıla girmeden önce yılbaşı kredi kampanyaları birbiri ardına açıklanmaya başladı bile. Özellikle vatandaşlar tarafından 3 ay ödemesiz dönemli ihtiyaç kredi kampanyaları büyük ilgi görüyor. Peki hangi bankalar şimdi al 3 ay sonra öde imkanı sunuyor?

   İçindekiler

   3 AY ÖDEMESİZ YILBAŞI KREDİ KAMPANYALARI

   YAPI KREDİ BANKASI YILBAŞI KREDİSİ

   Yapı Kredi Bankası müşterilerin yılbaşı kampanyası olarak 3 ay erteleme imkanı sunuyor. İhtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.74 seviyelerinden başlayan bankanın, müşterilerine 3 ay ödemesiz dönem fırsatı da bulunuyor. Yapı Kredi SMS ihtiyaç kredisinden faydalanmak için SMS ile başvuru yapmak isteyenler “Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Gelirinizi” yazarak 4411’e kısa mesaj göndermeleri gerekiyor.

   ZİRAAT BANKASI YILBAŞI KREDİSİ

   Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlara farklı paketler halinde çok sayıda kredi imkanı sunuluyor. Bunların içerisinde 3 ay ertelemeli ödeme fırsatı bulunuyor. Ziraat Bankasının müşterilerine sunduğu imkanlardan biri de ihtiyaç kredisinde faiz oranının yüzde 1.69 olarak belirlenmiş olması.

   GARANTİ BANKASI YILBAŞI KREDİSİ

   En hızlı ve kolay bankalar arasında yer alan Garanti Bankası 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi imkanı da sunuyor. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşlar 36 ay vade imkanı ile ihtiyaç kredilerini çekerken faiz oranı da 1.94 seviyesinden başlıyor. İhtiyaç kredisi ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen müşterileri en yakın Garanti şubesini ziyaret ederek Yılbaşı Kredisine başvuruda bulunabilirler.

   HALKBANK YILBAŞI KREDİSİ

   Kamu bankalarından biri olan Halkbank ihtiyaç kredisinde verdiği faiz oranı yüzde 1.77 iken 10 bin TL için 36 ay vade ile ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Halkbank tarafından müşterilerine sunulan kredi fırsatlarından yararlanmak ve detaylı bilgi almak için en yakın Halkbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

   Bankaların Yılbaşı Kredi imkanları hakkında detaylı bilgi almak için bankaların resmi internet sitelerini ziyaret edebilir veya müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. En yakın banka şubelerinden de yılbaşı kredileri ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.