Anında 100 bin TL kredi veren bankalar

   14.12.2020
   Anında 100 bin TL kredi veren bankalar

   Borcunuz var ve acil nakde ihtiyacınız varsa hemen kimliğinizle krediniz çekin. Bankaların kredi limitlerin kişilerin gelirleri ve kredi puanlarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda bankaların ihtiyaç kredileri noktasında belirledikleri sınırlar da önemlidir. Yüksek sınırla kredi veren bankaların listesini sizin için hazırladık. İşte 36 ay vade ile kredi veren bankaların faiz oranları…

   İçindekiler

   FİBABANKA

   18 ay vadeli 3 bin lira limitle emekli kredisi sıfır faizli olarak emekli müşteriler için en avantajlı krediler arasında yer alıyor. Emekliler için verilen faizsiz krediler içerisinde en avantajlıları bulmak için bankaları yakından takip etmek önemlidir. Fibabanka ile 18 ay vade ile sıfır faiz ile acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

   ŞEKERBANK

   PTT’nin anlaşmalı olduğu bir diğer banka ise Şekerbank’tır. 60 ay kredi vadesi ile maksimum olarak kredi limiti 36 bin TL olarak belirlenmiştir. Emekli vatandaşlar maaşlarını bankadan almak şartı ile TC kimlik numarası ile birlikte başvuru da bulunabiliyor.

   GARANTİ BBVA 100 BİN TL KREDİ

   Yüksek limitli kredi ihtiyacı olan vatandaşların başvuru yapacağı bankalardan birisi de Garanti BBVA. BDDK tarafından yapılan son düzenlemenin ardından 36 ay vade ile ihtiyaç kredisi imkanını Garanti BBVA.

   BDDK’nın düzenlemesinden sonra 36 ay vade ile 100 bin TL’ye kadar müşterilerine ihtiyaç kredisi imkanı vermektedir. Başvuruları kimlik ve gelir belgesi ile birlikte Garanti şubeleri üzerinden yapılmaktadır.

   QNB FİNANSBANK

   70 bin TL’ye kadar müşterilerine ihtiyaç kredisi imkanı veren QNB Finansbank tarafından imkan sağlanmaktadır. 3 ay ödeme erteleyerek 36 aya kadar varan vade seçenekleri sunmaktadır. QNB Finansbank üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler banka şubelerini ziyaret ederek başvurularını yapabilirler.

   İŞ BANKASI 50 BİN TL KREDİ

   Ülkemizin en eski en köklü bankalarından bir tanesi olan İş Bankası, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için iki farklı ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

   Müşterilerine anında kredi imkanı ile 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Bu krediye yönelikte esnek ödeme imkanları bulunuyor. 36 aya kadar varan vade seçeneği ile 3 ay ödemeyi erteleyebiliyorsun. Bankaların kredileri ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen müşteriler kendilerine uygun kredi seçenekleri ile şubeleri ziyaret edebilir.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.