Kurban Bayramı kredi başvurusu

   21.07.2020
   Kurban Bayramı kredi başvurusu

   Kurban bayramına çok az bir zaman kala bankaların kredi verme yarışları da başladı. Bankalar bayrama sayılı günler kala yaptıkları kampanyalar hakkında bilgi vermeye başladı. İşte bankaların faiz oranlarına göre bayram kredileri…

   Bayrama sayılı günler kala acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar için sevindirici haberler gelmeye başladı. Bankaların bayram üzeri müşterilerine düşük faiz oranları cazip taksit imkanları ile krediler sunuyor. Peki hangi banka ne kadar faiz oranı ile bayram kredisi veriyor? İşte bankaların bayram kredileri…

   VAKIFBANK

   Vakıfbank müşterilerine bayram döneminde aylık yüzde 0,86’dan başlayan faiz oranı ve 60 aya kadar varan vade seçenekleri ile esnek ödemeli özel sektör çalışanları, kamu personeli ve emeklilere yönelik bayram kredisi kampanyası başlattığını duyurdu.

   TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI (TEB)

   Kurban bayramına özen TEB tarafından başlatılan kredi kampanyasında müşterilerine aylık yüzde 0,89’dan başlayan faiz oranı ile 36 aya kadar varan vade seçenekleri ile kredi imkanı sunuluyor. Faiz ve vade oranları kişinin kendine özel kredi notuna göre değişiklik göstermektedir.

   ŞEKERBANK

   Yaklaşan kurban bayramı ile birlikte Şekerbank’ da bayrama özel kredi imkanı başlatan bankalar arasında yerini aldı. Bankalar kampanya kapsamında aylık yüzde 0,75’den başlayan faiz oranları ile 60 aya kadar varan vade seçenekleri ile birlikte müşterilerine bir kolaylık daha yapıyor o da 3 ay taksit erteleme imkanı.

   İŞ BANKASI

   İş Bankası’nın bayram kredisi kampanyasında faiz oranları kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Kampanya kapsamında 50 bin TL’ye kadar olan kredinin 60 aya kadar varan vade seçeneği bulunuyor aynı zamanda bununda birlikte 90 güne varan ödemesiz dönemde bulunuyor.

   QNB FİNANSBANK

   QNB Finansbank tarafından bayram döneminde müşterilerine özel başlattığı kredi imkanında ise aylık yüzde 0,84’ten başlayan faiz oranlarının yanı sıra 3 ay erteleme imkanı ve 60 aya varan vade seçeneği de bulunuyor.

   YAPI KREDİ

   Yapı kredi bayram kredisi kapsamında kredi kullanan müşterilerine özel olarak 3 ay erteleme imkanı sunmaktadır.

   Yapı Kredi Genel Müdürü Serkan Ülgen’in yaptığı açıklamada  taşıt kredilerinde 3 aya varan erteleme imkanı verdiklerini konut kredilerinde ise aylık yüzde 0,89 faiz oranı sunduklarını tüm bunların yanı sıra Kurban Bayramı’nda ise 3 ay erteleme ile ihtiyaç kredisi sunduklarını ifade etti.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.