Bayram ikramiyeleri yatmaya başladı

   17.07.2020
   Bayram ikramiyeleri yatmaya başladı

   Emeklilerin merakla beklediği Kurban Bayramı ikramiyeleri yatmaya başladı mı? SGK, BAĞKUR ve emekli sandığı emeklilerin kurban bayramına yönelik yatırılacak bayram ikramiyelerinin ne zaman yatırılacağı araştırılmaya başlandı. İşte bayram ikramiyesine dair tüm detaylar…

   Kurban Bayramı’na yönelik ikramiyelerin temmuz aylıkları SGK emeklileri için 17 Temmuz’dan itibaren yatırılmaya başlandı. Ödemelerin tamamlanması ise 26 Temmuz’a kadar sürecek.

   Alacakları Temmuz maaşları ile birlikte emeklilerin bayram ikramiyeleri SGK’lıların emekliler için 17 Temmuz ile 26 Temmuz tarihleri arasında olacağı Bağkur’lu emeklilerin için 25 Temmuz ile 28 Temmuz tarihleri arasında aylık maaş günlerinde kişilerin hesaplarına yatırılacak.

   Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bankanı Zehra Zümrüt Selçuk, emekli sandığı kapsamında olan vatandaşlar için de Ağustos ayına yönelik maaşlarının, Kurban Bayramı sürecine denk gelmesinden dolayı Temmuz ayı farkı, Ağustos maaşlarının ve Kurban Bayramı ikramiyelerinin beraber ödeneceğini ifade etti.

   Ödemeler ne zaman yapılacak?

   Ziraat Bankası üzerinden maaşlarını alan kişiler eğer her ayın 1 ile 2’sinde maaşlarını alan kişiler 28 Temmuz tarihinde, ayın 3’ünde, 4’ünde ve 5’inde ödemelerinde alan kişiler içinde 29 Temmuz’da ödemeleri yapılacak. Maaşlarını diğer bankalar üzerinden alan emekliler ise 28 Temmuz’da ödeme yapılır.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.