Bankaların kurban bayramı kredileri

   14.07.2020
   Bankaların kurban bayramı kredileri

   Kurban bayramına sayılı günler kala pek çok kişi tarafından bankalar tarafından kurban bayramına yönelik kredi paketinin olup olmadığı araştırılmaya başlandı. Bununla birlikte pek çok banka tarafından da kurban bayramına az bir zaman kala hazırladıkları kurban bayramı kredileri duyurulmaya başlandı. İşte bankaların kurban bayramı kredileri

   Pandemi sırasında bir çok iş yerinin kapalı olması nedeni ile çalışanlar ciddi ekonomik zorluklar yaşamasına neden oldu. Bunun önüne geçebilmek için kişilerin ekonomik sıkıntılarını en az seviyeye çekebilmek amacı ile bankalar tarafından kredi paketleri açıklanmıştı. Şimdi yine vatandaşların bayram sürecinde yaşadıkları ekonomik sorunları azaltmak amacı ile bankalar tarafından kredi kampanyaları duyurulmaya başlandı. İşte bankaların kurban bayramı kredileri.

   QNB FİNANSBANK KURBAN BAYRAMI KREDİSİ

   Kurban Bayramı döneminde QNB Finansbank müşterilerine aylık 0,84’ten başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Yine Kurban Bayramına özel olarak da 3 ay ödemesiz dönemden faydalanmak isteyen müşterilerin başvurularını resmi internet sitesi üzerinden yapabileceklerini duyurdu. Veya en yakın QNB şubesini ziyaret ederek detaylı bilgi alıp başvurularını tamamlayabilirler. 0 850 222 0 900 numaralı çağrı merkezi ile de iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirler.

   QNB Finansbank tarafından yapılan açıklamada “İhtiyaçlar arttığında QNB Finansbank her zaman yanınızda! QNB Finansbank’ın farklı ihtiyaçlara yönelik hazırladığı ihtiyaç kredisi tekliflerinden size en uygun olanı seçerek rahat bir nefes alın!” sözlerine yer verildi.

   GARANTİ BANKASI KURBAN BAYRAMI KREDİSİ

   Kurban bayramı öncesi nakit ihtiyaçlarını çözmek isteyen vatandaşlar  Garanti Bankası üzerinden 0,99’dan başlayan faiz oranları ile 60 aya kadar varan vade seçenekleri ile kredi imkanlarından yararlanabilirler. 100 bin TL’lik bir ihtiyaç kredisi için 60 ay vade ile kişinin ödeyeceği kredi tutarı 2.340.12 TL olacaktır. Başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar internet bankacılığı üzerinden yapabilecekleri gibi mobil şube üzerinden de yapabilirler. Yine aynı şekilde en yakın Garanti şubesine giderek de başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

   ING KURBAN BAYRAM KREDİSİ

   Vatandaşların nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile ING Türkiye tarafından da bayram öncesinde düşük faiz oranları ile kredi imkanları sağlanmaktadır. Aylık yüzde 0,70 faiz oranı ve 60 aya kadar varan vade seçenekleri ile sunulan kredi imkanından ING müşteri olmayan kişilerde faydalanabilmektedir. Detaylı bilgi almak isteyen kişiler en yakın ING şubesini ziyaret edebilir ve başvuruda bulunabilirler.

   TEB KURBAN BAYRAMI KREDİSİ

   İhtiyaç kredisi noktasında TEB müşterilerine aylık yüzde 0,79’dan başlayan faiz oranları ile 36 aya kadar varan vade seçenekleri ile kredi imkanı sunuyor. TEB müşterisi değilseniz hemen TEB müşterisi olarak yüzde 0,79’dan başlayan faiz oranlarından faydalanarak nakit ihtiyacınızı hemen giderebilirsiniz. Kampanyadan sadece online olarak yararlanabilen müşteriler başvurularını CEPTETEB internet şubesi, CEPTETEB mobil uygulaması, Çağrı merkezi ve TEB resmi internet sitesi üzerinden başvurularını yapabilirler. Kredileri sadece CEPTETEB mobil uygulaması ya da CEPTETEB internet şubesi üzerinden kullanabilirsiniz.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.