TEB 2020 Kurban Bayramı kredi paketi

   10.07.2020
   TEB 2020 Kurban Bayramı kredi paketi

   Tüm dünya da olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan Koronavirüs salgınının ekonomiye olan olumsuz etkileri vatandaşlar tarafından ciddi olarak hissedildi. Buna bağlı olarak virüsün olumsuz etkilerini en az seviyede hissedebilmek amacı ile bankalar vatandaşlara cazip faiz oranları ile kredi imkanları sağladı. Virüsün yayılma hızını azaltmak amacı ile konulan yasakların kaldırılması ile birlikte öncelikle üç kamu bankasının başlatmış olduğu ekonomik hayatı canlandırmak için pek çok alan için kredi paketleri hazırlandı. Kurban Bayramına sayılı günler kalması ile birlikte vatandaşlar tarafından bayrama özel kredi paketleri araştırılmaya başlandı. TEB 2020 Kurban Bayramı kredi paketi çıktı mı? İşte TEB 2020 Kurban Bayramı kredi paketi…

   Kurban Bayramına çok az bir zaman kalması ile birlikte finansman noktasında sıkıntı yaşayan vatandaşlar bütçelerine uygun olan kredi fırsatlarından yararlanmak için araştırmalara başladı. Bankalar tarafından müşterilerine düşük faiz oranları ve uygun vade seçenekleri ile cazip hale getiren kurban bayramı kredi paketi, bu yıl için de vatandaşlar tarafından en çok merak edilen konular arasında olmaya devam ediyor. Corona virüs salgını ile birlikte bir çok sektör ekonomik olarak olumsuz etkilendi ve çalışanlarında aynı ölçüde etkilenerek ekonomik sorunlar yaşamasına neden oldu. Buna bağlı olarak Covid salgının olumsuz ekonomik etkilerini azaltmak amacı ile bankalar düşük faiz oranları ile kredi imkanları veriyor. Kurban bayramının da yaklaşıyor olması ile birlikte vatandaşlar bayrama yönelik bankalar tarafından herhangi bir kredi paketi hazırlanıp hazırlanmayacağını merak ediyor.

   TEB tarafından 2020 Kurban Bayramı kredi paketi ile ilgili şu ana kadar bir açıklama gelmedi. Müşterilerine TEB salgın sürecinde yaşadıkları ekonomik sorunları en aza indirmek amacı ile kredi paketinin hazırlayıp hazırlamayacağı büyük merak konusu olmuştu.

   TEB geçtiğimiz Ramazan ayında Korona salgını sürecine de denk gelmesi sebebi ile müşterilerine yönelik düşük faiz oranları ile müşterilerinin bütçelerine uygun vadelerde hazırlanan kredilerden faydalanabilme imkanı sağlanmıştı. Bu kez de Kurban bayramında uygun kredi imkanlarının verilmesi TEB müşterileri tarafından bekleniyor. TEB tarafından müşterilerine hoş geldin kredisi başlığı altında yüzde 0,79 yıllık faiz oranı ile 36 aya kadar varan vade seçenekleri ile krediler sunmaktadır. Bu kredi imkanından sadece TEB’te ilk kez müşteri olanları kapsıyor. Diğer kredi imkanları ile ilgili bilgi almak için en yakın TEB şubesinden ve müşteri hizmetleri ile iletişime girilerek bilgi alınabilir.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.