Garanti Bankası 2020 Kurban Bayramı kredi paketi

   10.07.2020
   Garanti Bankası 2020 Kurban Bayramı kredi paketi

   Tüm dünyayı etkisi altına aldığı gibi ülkemizde de ilk vakanın görülmesi ile birlikte Koronavirüs salgının ekonomik etkilerinin olumsuz olarak yaşanmaya başladı. Bu bağlı olarak virüsün olumsuz etkilerini en az seviyede hissedebilmek amacı ile bankalar tarafından vatandaşlara cazip faiz oranları ile kredi imkanları sağlandı. Salgın sürecinde virüsün yayılmasını azaltmak amacı ile konulan yasakların kaldırılması ile birlikte öncelikle kamu bankalarının başlatmış olduğu ekonomik hayatı canlandırmak amacı ile pek çok alan için kredi paketleri hazırlandı. Kurban Bayramına çok az bir zaman kala şu günlerde vatandaşlar tarafından bayrama özel kredi paketleri araştırılmaya başlandı. Garanti Bankası 2020 Kurban Bayramı kredi paketi çıktı mı? İşte Garanti Bankası 2020 Kurban Bayramı kredi paketi…

   Kurban Bayramına sayılı zaman kalması ile birlikte ekonomik olarak zorluk yaşayan vatandaşlar bütçelerine uygun olan kredi fırsatlarından yararlanmak için araştırmalara başladı. Bankaların tarafından müşterilerine uygun vade seçenekleri ve faiz oranları ile cazip hale getiren kurban bayramı kredi paketi, bu yıl için de vatandaşlar tarafından en çok merak edilen başlıklar arasında olmaya devam ediyor. Covid-19 salgını ile birlikte bazı sektörler ekonomik olarak olumsuz etkilendi ve çalışanlarında aynı şekilde etkilenip ekonomik sorunlarına yaşamasına yol açtı. Bu nedenle Koronavirüs salgının olumsuz ekonomik etkilerini en az seviyeye çekebilmek amacı ile bankalar tarafından düşük faiz oranları ile kredi imkanları sağlanıyor. Kurban bayramına da yaklaşması ile birlikte vatandaşlar bayrama yönelik bankaların kredi paketi hazırlanıp hazırlanmayacağını merak ediyor.

   Garanti Bankası tarafından henüz 2020 Kurban Bayramı kredi paketi ile ilgili bir açıklama gelmedi. Garanti Bankası’nın salgın sürecinde müşterilerinin yaşadıkları ekonomik sorunları azaltmak amacı ile kredi paketinin hazırlayıp hazırlamayacağı büyük merak konusu olmuştu.

   Garanti Bankası tarafından geçtiğimiz Ramazan ayı sürecinde Covid-19 salgını sürecinde denk gelmesi nedeni ile de müşterilerine yönelik düşük faiz oranları ile müşterilerinin bütçelerine uygun olarak hazırlanan vade seçenekleri ile uygun kredi imkanı sağlanmıştı. Yine aynı şekilde Kurban bayramında da uygun kredi imkanlarının verilmesi müşterileri tarafından bekleniyor. Garanti Bankası tarafından  müşterilerinin finansman ihtiyaçlarını giderebilmek amacı ile yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları ile 60 aya kadar varan vade seçenekleri kredi verdiği biliniyor. Verilen krediye yönelik detaylı bilgi almak isteyen kişiler en yakın Garanti şubesini ziyaret edebilecekleri gibi müşteri hizmetleri üzerinden de bilgi alabilirler. Kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler online olarak internet bankacılığı ve mobil şube üzerinde de başvuru yapabilirler.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.