ING Bank 2020 Kurban Bayramı kredi paketi

   09.07.2020
   ING Bank 2020 Kurban Bayramı kredi paketi

   Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgınının ekonomik etkilerinin olumsuz olarak yaşandığı şu dönemde en az seviyede hissedebilmek amacı ile bankalar tarafından vatandaşlara cazip faiz oranları ile kredi imkanları sağlandı. Salgın döneminde konulan yasakların yavaş yavaş kaldırılması ile birlikte öncelikle kamu bankaları tarafından ekonomik hayatı canlandırmak amacı ile pek çok alana özel kredi paketleri hazırlandı. Kurban Bayramına sayılı zamanlar kala bankalardan beklenen kredi paketleri araştırılmaya başlandı. ING Bank 2020 Kurban Bayramı kredi paketi çıktı mı? İşte ING Bank 2020 Kurban Bayramı kredi paketi…

   Kurban Bayramına çok az bir zaman kalması ile birlikte ekonomik anlamda zorluk yaşayan vatandaşlar bütçelerine uygun olarak kredi fırsatlarını araştırmaya başladı. Bankaların müşterilerine uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile cazip hale getiren kurban bayramı kredi paketi, bu yıl için  de vatandaşlar tarafından en çok  araştırılan konular arasında olmaya devam ediyor. Koronavirüs salgını ile birlikte pek çok sektör ekonomik anlamda olumsuz olarak etkilendi ve çalışanlarında olumsuz olarak etkilenip ekonomik sorunlarına yaşamasına neden oldu. Buna bağlı olarak Covid-19’u olumsuz ekonomik etkilerini minimum seviyeye düşürmek amacı ile bankalar tarafından cazip faiz oranları ile kredi imkanları tanınıyor. Kurban bayramının da yaklaşıyor olması ile birlikte vatandaşlar bayrama yönelik bir kredi paketinin hazırlanıp hazırlanmayacağı merak ediyor.

   ING Bank tarafından henüz 2020 Kurban Bayramı kredi paketi ile ilgili bir açıklama gelmedi. ING Bank’ın salgın sürecinde müşterilerinin yaşadığı ekonomik zorlukları azaltabilmek amacı ile hazırladığı bir kredi paketinin hazırlanıp hazırlanmadığı da büyük merak konusu olmuştu.

   ING Bank tarafından geçtiğimiz Ramazan ayında ve bayramında Covid-19 salgınına da denk gelmesi nedeni ile müşterilerine yönelik uygun faiz oranları ile ve müşterilerine uygun olarak hazırlanan vade seçenekleri ile kredi imkanı tanınmıştı. Yine aynı fırsatın Kurban bayramında da verilmesi müşterileri tarafından verilmesi bekleniyor. ING Bank geçtiğimiz kampanya döneminde aylık yüzde 0,78 faiz oranı ve 3 ay ödemesiz dönem olmak üzere 10 bin TL’ye kadar kredi imkanı vermişti. Bu krediyi müşterileri 36 aya kadar vade seçeneği de sunulmuştu. ING Bank tarafından kurban bayramına yönelik hazırlanmış kredi imkanı duyurulduğu takdirde haberlerimizde mutlaka yer alacaktır.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.