Ziraat Katılım tatil destek finansmanına nasıl başvurulur?

   09.07.2020
   Ziraat Katılım tatil destek finansmanına nasıl başvurulur?

   Koronavürüs sürecinde normalleşme adımlarıyla birlikte başta kamu bankaları olmak üzere birçok kurum ve kuruluş sürece destek vermek amacıyla finansman ve kredi paketleri açıkladı.

   Bu finansman paketlerinden biri de Ziraat Katılım tatil finansmanı paketidir. Ziraat Katılım, konut finansmanından taşıt finansmanına, sosyal hayatı destek finansmanından eğitim finansmanına kadar birçok destek paketi açıklamıştır. Şimdi de vatandaşın seyahat giderlerini karşılamak ve turizmin canlanmasını sağlamak amacıyla tatil finansmanı vermektedir. Peki, Ziraat Katılım tatil destek finansmanına nasıl başvurulur? Tatil destek finansmanından kimler yararlanabilir? Tatil destek finansman tutarı ne kadardır? Tüm detaylar haberimizde…

   ZİRAAT KATILIM TATİL DESTEK FİNANSMANI NEDİR?

   Ziraat Katılım tatil destek finansmanı, banka ile anlaşmalı olan seyahat acentelerinden paket satın alarak tatil yapmak isteyen müşterilere sağlanan finansman desteğine denir. Ziraat Katılım, müşterilerine tatil destek finansmanı kapsamında 10.000 liraya kadar olan finansman ihtiyacını 6 ay geri ödemesiz dönem ve 36 ay vade imkanı ile vermektedir. Yine sağlanan finansmanın geri ödenecek birinci ve ikinci taksitleri banka ve anlaşmalı firma tarafından ödenecek. Böylece müşteriler ilk taksiti 9 ay sonra ödemeye başlayacak. Anlaşmalı firmalar bankanın web sitesinde yayımlanacaktır.

   ZİRAAT KATILIM TATİL DESTEK FİNANSMANI ÖZELLİKLERİ

   Ziraat Katılım tarafından müşterilerine sunulan tatil destek finansmanı özellikleri aşağıdaki gibidir:

   • Finansman tutarı 10.000 liraya kadardır.
   • 6 ay geri ödemesiz dönemli olarak verilecek.
   • Finansman vade süresi 36 ay ile sınırlıdır.
   • Finansman geri ödemesinin ilk taksiti anlaşmalı seyahat acentesi tarafından ödenecek.
   • Geri ödemenin ikinci taksiti banka tarafından ödenecek.
   • İlk iki taksit banka ve seyahat acentesi ödeyeceği için müşteriler ilk taksiti 9 ay sonra ödemeye başlayacak.
   • Finansman geri ödemeleri eşit taksitler halinde olacak.

   ZİRAAT KATILIM TATİL DESTEK FİNANSMANI ÖRNEK MALİYET TABLOSU

   • 10.000 lira finansman tutarı, 36 ay vade, 6 ay geri ödemesiz dönem, aylık yüzde 0,67 kar oranı, yılık yüzde 10,4816 kar oranı ve 421 lira aylık geri ödeme tutarı olarak hesaplanmıştır.

   Banka gerekli görülmesi halinde finansman koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
   Anlaşmalı firmalar bankanın web sitesinde yayımlanacaktır.
   Ziraat Katılım tatil destek finansmanı hakkında daha detaylı bilgi almak için banka şubelerine başvurulabilir.

   ZİRAAT KATILIM TATİL DESTEK FİNANSMANINA NASIL BAŞVURULUR?

   Ziraat Katılım tatil destek finansmanı başvurusu banka şubeleri üzerinden şahsen müracaat edilerek yapılabilmektedir. Ayrıca Ziraat Katılım çağrı merkezleri üzerinden detaylı bilgi alınabilmektedir. Tatil destek finansmanı başvurusu için öncelikle en yakın Ziraat Katılım şubesine gidilmelidir. Banka yetkilisine tatil destek finansmanı kullanılacağı talebi iletilir. Yetkilinin vereceği başvuru formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurularak imzalanır. İmzalanan form bankanın talep ettiği diğer belgelerle birlikte yetkiliye teslim edilir. Yapılan ön inceleme sonrası başvuru talebi işleme konur ve başvuru işlemi gerçekleştirilmiş olur.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.