ING mobilya kredisi nasıl alınır?

   07.07.2020
   ING mobilya kredisi nasıl alınır?

   ING Bank, müşterisi olsun olması herkese anlaşmalı mobilya mağazalarından masrafsız mobilya kredisi kullandırmaktadır.

   Evlenecek olan, yeni mobilya almak isteyen ve eski mobilyasını değiştirmek isteyen herkese ING anlaşmalı mobilya mağazalarından uygun faiz oranlı ve esnek ödemeli kredi kullandırılmaktadır. İstikbal’den Bellona’ya, Yataş’tan Mondi’ye, Vivense’den Modalife’a kadar pek çok mobilya mağazasından yapılacak alışverişlerde uygun faiz oranlı ING kredisi kullanılabilmektedir. Peki, ING mobilya kredisi nasıl alınır? ING Mobilya kredisi başvurusu nasıl yapılır? ING mobilya kredisi için anlaşmalı mobilya mağazaları hangileridir? Tüm detaylar haberimizde…

   ING MOBİLYA KREDİSİ İÇİN ANLAŞMALI MAĞAZALAR HANGİLERİDİR?

   ING mobilya kredisi için, anlaşmalı olan aşağıdaki mağazalardan yapılacak alışverişlerde mobilya kredisi kullanılabilecek. İşte anlaşmalı mobilya mağaza ve markaları:
   • İstikbal,
   • Bellona,
   • Mondi,
   • Yataş,
   • Weltew,
   • Modalife,
   • Vivense,
   • Karaca,

   İSTİKBAL, BELLONA, MONDİ, YATAŞ, WELTEW MAĞAZALARINDA MOBİLYA KREDİSİ NASIL ALINIR?

   ING, anlaşmalı olduğu İstikbal, Bellona, Mondi, Yataş ve Weltew mağazalarından yapılacak olan mobilya alışverişlerinde uygun faiz oranlı kredi kullandırıyor. Şimdi bu kredilerin nasıl kullanılacağına bakalım.

   İstikbal, Bellona, Mondi, Yataş ve Weltew Mobilya Kredisi Kampanya Koşulları

   İstikbal, Bellona, Yataş, Mondi, Weltwe gibi anlaşmalı mağazalardan 750 liradan başlayıp 40.000 liraya kadar yapılacak olan mobilya alışverişlerinde 60 aya varan vade seçenekleriyle kredi kullandırılacak. Kullanılacak krediden kredi tahsis ücreti ve sigorta ücreti talep edilmemektedir.

   İstikbal, Bellona, Mondi, Yataş Weltew Mobilya Kredisi Nasıl Kullanılır?

   İstikbal, Bellona, Mondi, Yataş ve Weltew gibi anlaşmalı mağazalardan mobilya kredisi kullanmak için aşağıdaki adımlar takip edilmelidir:

   • Öncelikle SMS yoluyla kredi başvurusunda bulunulur. Başvuru için cep telefonunun mesaj bölümüne Mobilya Firması yazıp bir boşluk bırakılır. Sonra T.C. Kimlik numarası yazılır ve mesaj 2229’a gönderilir. (Örnek: BELLONA 11122233344)

   • Başvuru değerlendirmesi sonrası onay mesajı SMS yoluyla cep telefonuna gönderilecektir. Mağazalarda bulunan ING Hizmet Noktalarında kimlik doğrulama işi yapılır. Ardından kredi evrakları dijital ortamda paylaşılır ve mağaza içerisinde tek evrak imzalama işlemi gerçekleştirilir.

   • Evrak imzalama işlemlerinden sonra kredi hazır hale gelir. Mağazadan yapılacak alışveriş sonrası hemen ödeme gerçekleştirilecektir.

   • Kredi geri ödemeleri; ING mobil, İnternet şubesi veya ATM’lerden gerçekleştirilebilecek.

   MODALİFE MOBİLYA KREDİSİ NASIL ALINIR?

   ING Bank, anlaşmalı Modalife mağazalarından yapılacak mobilya alışverişlerinde uygun faiz oranlı ve esnek ödemeli seçenekleriyle mobilya kredisi kullandırıyor. Peki, kredi kullanım koşulları ve başvuru işlemleri nasıl yapılır bunun detaylarına bakılım.

   Modalife Mobilya Kredisi Kullanım Koşulları

   Modalife anlaşmalı mağazalarından; 500 liradan başlayıp 30.000 liraya kadar yapılacak alışverişler için 60 aya kadar vade ile kredi kullanılabilecek. Krediden kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası ücreti talep edilmez.

   Modalife Mobilya Kredisi Nasıl Kullanılır?

   Modalife mobilya kredisi kullanmak için aşağıdaki adımlar takip edilmelidir:

   • Öncelikle SMS yoluyla kredi başvurusunda bulunulur. Başvuru için cep telefonunun mesaj bölümüne MODALIFE yazıp bir boşluk bırakılır. Sonra T.C. Kimlik numarası yazılır ve mesaj 2229’a gönderilir. (Örnek: MODALIFE 11122233344)

   • Başvuru değerlendirmesi sonrası onay mesajı SMS yoluyla cep telefonuna gönderilecektir. Modalife mağazasında bulunan ING Hizmet Noktalarında kimlik doğrulama işi yapılır. Ardından kredi evrakları dijital ortamda paylaşılır ve mağaza içerisinde tek evrak imzalama işlemi gerçekleştirilir.

   • Evrak imzalama işlemlerinden sonra kredi hazır hale gelir. Mağazadan yapılacak alışveriş sonrası 30.000 liraya kadar olan tutarın hemen ödemesi gerçekleştirilir

   • Kredi geri ödemeleri; ING mobil, İnternet şubesi veya ATM’lerden gerçekleştirilebilecek.

   Modalife Mobilya Kredisi Maliyet Tablosu

   • 30.000 lira kredi tutarı, 60 ay vade, aylık yüzde 0,99 faiz oranı, 702 lira aylık geri ödeme tutarı, 42.122 toplam geri ödeme tutarı, aylık yüzde 1,1880 maliyet oranı ve yıllık yüzde 14,2560 maliyet oranı olarak hesaplanmıştır.

   VİVENSE MOBİLYA KREDİSİ NASIL KULLANILIR?

   ING Bank, anlaşmalı Vivense mağazalarından yapılacak mobilya alışverişlerinde uygun faiz oranlı, esnek ödemeli ve 60 ay vade seçenekleriyle mobilya kredisi kullandırıyor. Peki, kredi kullanım koşulları ve başvuru işlemleri nasıl yapılır bunun detaylarına bakılım.

   Vivense Mobilya Kredisi Kullanım Koşulları

   Vivense anlaşmalı mağazalarından; 750 liradan başlayıp 15.000 liraya kadar yapılacak alışverişler için 60 aya kadar vade ile kredi kullanılabilecek. Krediden kredi tahsis ücreti talep edilmeyecek.

   Vivense Mobilya Kredisi Nasıl Kullanılır?

   Vivense mobilya kredi kullanmak için aşağıdaki adımlar takip edilmelidir:

   • Mobilya kredisi kullanmak için öncelikle SMS yoluyla başvuruda bulunulur. Başvuru için cep telefonunun mesaj bölümüne VIVENSE yazıp bir boşluk bırakılır. Sonra T.C. Kimlik numarası yazılır ve mesaj 2229’a gönderilir. (Örnek: VIVENSE 11122233344)

   • Başvuru değerlendirmesi sonrası onay mesajı SMS yoluyla cep telefonuna gönderilecektir. Vivense mağazasında bulunan ING Hizmet Noktalarında kimlik doğrulama işi yapılır. Ardından kredi evrakları dijital ortamda paylaşılır ve mağaza içerisinde tek evrak imzalama işlemi gerçekleştirilir.

   • Evrak imzalama işlemlerinden sonra kredi hazır hale gelir. Mağazadan yapılacak alışveriş sonrası 15.000 liraya kadar olan tutarın ödemesi hemen gerçekleştirilir

   • Kredi geri ödemeleri; ING mobil, İnternet şubesi veya ATM’lerden gerçekleştirilebilecek.

   Vivense Mobilya Kredisi Maliyet Tablosu

   • 15.000 lira kredi tutarı, 60 ay vade, 351 lira aylık geri ödeme tutarı, aylık yüzde 0,99 faiz oranı, aylık yüzde 1,1880 maliyet oranı, yıllık yüzde 14,2560 maliyet oranı ve 21.061 lira toplam geri ödenecek tutar olarak hesaplanmıştır.

   ETİKETLER:
   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.