Albaraka Türk KOBİ destek finansmanına nasıl başvurulur?

   02.07.2020
   Albaraka Türk KOBİ destek finansmanına nasıl başvurulur?

   Albaraka Türk Katılım Bankası, tüm KOBİ’lerin nakit ihtiyaçları için uygun kar paylı ve esnek ödemeli finansman desteği kampanyası başlattı.

   Müşterisi olsun olmasın tüm KOBİ’lere 500.000 liraya kadar finansman desteği sunacağını açıklayan Albaraka Türk Katılım Bankası, 36 aya kadar vade ve uygun kar payı oranıyla sunmaktadır. Peki, Albaraka Türk KOBİ destek finansmanına nasıl başvurulur? Albaraka Türk KOBİ finansmanın özellikleri nelerdir? Albaraka Türk KOBİ finansmanı kar pay oranları ve finansman tutarları ne kadar? Tüm detaylar haberimizde…

   ALBARAKA TÜRK KOBİ FİNANSMANI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

   Albaraka Türk Katılım Bankası KOBİ destek finansmanı özellikleri aşağıdaki gibidir:
   • KOBİ finansmanı Türk Lirası cinsinden kullandırılmaktadır.
   • KOBİ finansmanı; İşletme Kredisi, Finansal Kiralama, İthalat Kredisi, Taksitli Ticari Krediler, TL İhracat Kredisi gibi ticari kredileri kapsamaktadır.
   • Kampanya kapsamında verilecek olan azami finansman desteği 500.000 liradır.
   • Kampanyadan sadece 50 milyon ciroya kadar sahip olan KOBİ’ler yararlanabilecek.
   • Ödeme planları, aylık eşit taksitler halinde veya esnek olarak oluşturulabilmektedir.
   • Kampanya 31.07.2020 tarihine kadar geçerlidir.

   ALBARAKA TÜRK FİNASMAN KAMPANYASINDA ÜCRETSİZ HİZMETLER

   Albaraka Türk, finansman kampanyaları kapsamında bazı hizmetleri ücretsiz olarak sunmaktadır. Sunulan ücretsiz hizmetler aşağıdaki gibidir:
   • Masrafsız Bankacılık hizmetleri,
   • Kişiye Özel Platinum Kart hizmeti,
   • Logo, Mikro, Uyumsoft ve Bizim Hesap ile ücretsiz Muhasebe entegrasyonları,
   • İş için Business Kart hizmetleri.

   ALBARAKA TÜRK KOBİ FİNANSMANI KAR ORANI VE VADELER

   Albaraka Türk Katılım Bankası, KOBİ’lere sağladığı finansman desteklerinin kar payı oranı ve vade sayısı şöyledir.

   • An az 1 ay vade en çok 36 ay vade,
   • Aylık yüzde 0,81 kar oranı.
   • KOBİ finansman miktarı ise en çok 500.000 liradır.

   ANLARAKA TÜRK KOBİ FİNANSMAN DESTEĞİNE NASIL BAŞVURULUR?

   Albaraka Türk KOBİ finansman desteğine başvuru için iki yol vardır. Bunlardan biri internet üzerinden yapılacak başvuru, diğeri ise banka şubeleri üzerinden yapılan başvurulardır.

   • KOBİ finansman desteğine banka şubeleri üzerinden başvuru yapmak için öncelikle bir Albaraka Türk şubesine gidilmelidir. Burada yetkili kişilere KOBİ finansman desteğinden yararlanma talebi iletilir. Banka yetkililerinde verilen başvuru formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulup imzalanmalıdır. İmzalanan form bankanın talep edeceği diğer belgelerle birlikte yetkili kişiye teslim edilir. Yapılan ön inceleme sonrası sıkıntı çıkmazsa başvuru talebi işleme konulur. Başvuru için talep edilecek belgelere banka şubelerinden ya da müşteri iletişim merkezlerinden ulaşılabilmektedir.

   • KOBİ finansman desteğine internet üzerinden başvuru yapmak için bankanın resmi sitesinde yer alan https://www.albaraka.com.tr/kobi-destek-finansmani-basvuru-talep-formu.aspx adresine girilmelidir. Ana sayfada yer alan; İsim, Soy isim ya da Firma adı, cep telefonu numarası, finansman kullanılacak şube ismi ve güvenlik kodu ilgili boşluklara doldurulur. Kişisel verilerin korunması kanunu bilgilendirme kutucuğu işaretlenerek “Gönder” butonuna tıklanır ve başvuru işlemi gerçekleştirilmiş olur. Banka en kısa süre içerisinde başvuru sonucunu SMS ile bildirecektir.

   ALBARAKA TÜRK MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ KAMPANYASI NEDİR?

   Albaraka Türk, Motorlu Taşıtlar Vergisini (MTV) Albaraka Worldcard ile yapacak müşterilere 3 taksit imkânı sunuyor. Albaraka Worldcard ile 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında 100 lira ve üzeri MTV ödemelerini gib.gov.tr üzerinden 3 taksit ile gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Kampanya 01.07.2020 ile 31.07.2020 tarihleri arasında geçerlidir.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.