Sıfır araç almakta avantajlı markalar hangisi?

   04.06.2020
   Sıfır araç almakta avantajlı markalar hangisi?

   Araç sahibi olmak isteyenler firmalar tarafından yapılan kampanyalarını inceliyor. Böylece firmalar finans noktasında yapacakları kolaylıklarla araç sahibi olmak isteyen kişilerin yüzünü güldürüyor. En son duyuru Citroen’den geldi ve hazirana yönelik araç sahibi olmak isteyenlere yönelik sunduğu finansman kampanyasını duyurdu.

   Araç sahibi olmak isteyenler bir yandan taşıt kredilerinin kampanyalarını takip ederken bir yandan da firmaların sıfır araçlar için yaptığı kampanyaları takip ediyor. Haziran ayından sıfır araçlarda kampanya yapan markalar duyurularını yaptı. İşte haziran ayı otomobil fırsatları…

   HAZİRAN FIRSATLARI

   Honda tarafından yapılan açıklamaya göre tüm Civic Sedan modellerine yönelik sunduğu kredi kampanyasına Haziran ayında da devam edeceğini ilan etti.

   Honda tutkunları tarafından yıllardır beklenen turbo motor performansını en üst seviyede sunan 1.5 litre VTEC Turbo motorlu manuel Civic Sedan modeli de bu kampanyanın kapsamında yer almaktadır.

   1.5 litre VTEC Turbo motorlu manuel Civic Sedan modeli Honda’nın kendi teknolojisi ile geliştirdiği ve fark yaratan bir sürüç keyfi sunmaktadır. Yüksek ve güçlü verimlilik seviyesine sahip olan 1.5 litre VTEC Turbo motorlu Turbo motor 182 PS güç ve 240 Nm tork üreterek kullanının daha fazla sürüş keyfi elde etmesine neden oluyor. Bu motor seçeneği bir anda düz viteste iken 0’dan 100 km/s hızına 8 saniyede ulaşmasına katkı sağlıyor.

   Honda artan müşteri talebini karşılamak adına sınırlı olarak piyasaya sürdüğü bu özel versiyon modele sahip olmak isteyenler için Haziran ayı boyunca 60 bin TL’lik kredi kullanımına 0,49 faiz oranı ile birlikte 18 ay taksit imkanı da sunmaktadır. Bu oranlar sadece bu model için Honda Civic sedan modellerinin tümü için geçerli olacaktır.

   CITROEN TÜRKİYE HAZİRAN KAMPANYASI

   Citroen Türkiye’de Haziran ayı boyunca araç sahibi olmak isteyenler için özel finansman kampanyaları hazırlamıştır.

   Citroen Türkiye tarafından yapılan açıklamada, haziran ayı boyunca Citroen modelli araçlara 111 bin TL’den başlayan fiyatlarla sahip olmayı mümkün kılıyor.

   Tüm bunların yanı sıra seçili modellerde geçerli olan 40 bin TL için 48 ay yüzde 0,85 faiz oranı ile ayda 1050 TL taksit imkanı sunmaktadır. Ya da 80 bin TL kredi için 24 ay yüzde 0,89 faiz oranı ile taksit ödemelerine araç sahipleri Eylül ayında başlayabilecek.

   Aynı zamanda kredi kullanmak isteyen müşterilere yönelik 6 bin TL’ye varan nakit indirimin yapılması da söz konusu.

   Gerek Honda Civic Sedan modeli gerekse Citroen araçları ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler en yakın şubeyi ziyaret etmeleri yeterli olacaktır. Böylece beğendikleri yakından görme ve tanıma imkanı da elde etmiş olurlar. Hem de ödeme kolaylıklarına ilişkin yakın bilgi edinebilirler.

   ETİKETLER: ,
   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.