Aktifbank 40.000 TL N Kolay kredi nasıl alınır?

   29.05.2020
   Aktifbank 40.000 TL N Kolay kredi nasıl alınır?

   Nakit paraya ihtiyaç duyanlar için Aktifbank ihtiyaç kredisi ile 40.000 liraya kadar olan finansman ihtiyacınızı kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.

   Aktifbank N Kolay kredi ile ihtiyaç sahibi vatandaşların ihtiyaçlarını uygun şartlarda anında karşılıyor. Hem gelir belgesiz olarak. Banka ayrıca kredi notunun çok yüksek olup olmamasını da değerlendirmeye almamaktadır. Başvurular internet üzerinden olacağı için süreç de çok hızlı bir şekilde sonuçlandırılacak. Başvuru esnasında herhangi bir belge sunmaya gerek olmadan yalnızca kimlik bilgileriyle size en uygun kredi limitini teklif edeceklerdir. Peki, 40.000 lira N Kolay kredi nasıl alınır? Şartları neler? Ayrıntılar haberimizde…

   AKTİFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANMA ŞARTLARI

   Aktifbank, N Kolay kredi imkanlarını, vatandaşın gelirine orantılı olarak bir limit belirleyerek vermektedir. Ödeme koşulları ise yine vatandaşın bütçesine göre ayarlanmaktadır. N Kolay kredi için aşağıdaki şartların taşınması gerekmektedir:
   • Vatandaşın 18 yaşını doldurmuş olmak.
   • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
   • Kredi risk raporunun olumsuz olmaması gerekir.
   • Gerek görülürse gelir belgesi ibrazı.
   • Gelirinin üstünde bir kredi talebi olursa ipotek gösterilecek bir mülk tapusu.
   • İpotek gösterilecek mülk için evliyse eşin rızasını gösteren yazılı belge gerekmektedir.

   AKTİFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN GEREKLİ BELGELER

   Aktifbank ihtiyaç kredisi başvuruları internet üzerinden gerçekleştirilmektedir ve bankanın değerlendirmesi de evraksız olarak yapılmaktadır. Mobil veya internet üzerinde kredi başvurusunda bulunan vatandaşın talebi onaylanırsa para hesaba hemen yatırılmaktadır. Aktifbank müşterisi olunmadığı durumlarda kredi sözleşmesi kurye aracılığıyla vatandaşın adresine gönderilmektedir. Bu süre içerisinde istenen belgeler de aşağıdaki gibidir:
   • Nüfus cüzdanı ya da kimlik kartı fotokopisi,
   • İkametgah belgesi ya da son bir aya ait herhangi bir fatura.
   • Maaş bordrosu veya hesap cüzdanı fotokopisi,
   • Gayrimenkul sahibi ve kira geliri varsa mülke ait tapu belgesi veya kira kontratı fotokopisi.

   AKTİFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ VADESİ

   Aktifbank ihtiyaç kredisi vadeleri an az 3 aydan başlayıp en çok 60 aya kadar başvurucunun talebine göre belirlenebilmektedir. Başvuru esnasında talep edilen vade süresi esas alınacaktır. 40 bin liraya kadar kredi imkanı için başvuru yapılacak en düşük miktar 2.000 liradır. Başvuruda bulunulacak kredinin aylık geri ödemesi gelirin 3’te 1’ini geçemeyecektir.

   AKTİFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

   Aktifbank 40.000 liraya kadar olan ihtiyaç kredisinin faiz oranları yüzde 0,98 ile yüzde 1,89 oranında değişmektedir. Kredi notu en yüksek olan vatandaşlar için faiz oranı yüzde 0,98 olarak uygulanabilecek. 10.000 lira ve üzeri ihtiyaç kredileri için uygulanacak faiz oranı yüzde 1,89 olacaktır. En düşük orana sahip kredi faizleri ise yıllık yüzde 15,33 olarak uygulanmaktadır.

   AKTİFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ İNTERNET BAŞVURUSU

   başvurusu, mobil veya internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Bu yollar üzerinden yapılacak başvuruda T.C. kimlik numarası, cep telefonu numarası ve e-posta adresi talep edilmektedir. Kredi limiti ve istenen vade seçildikten sonra başvuru değerlendirme sürecine alınacak. Başvuru sonuçlanınca SMS ile bildirilecek. Onaylanan kredi limiti herhangi bir PTT şubesi üzerinden alınabilecek.


   AKTİFBANK ŞUBEDEN İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL ÇEKİLİR?

   Aktifbank şubelerinden ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar, bankanın anlaşmalı olduğu PTT üzerinden hizmet alabilmektedir. Başvuru için gerekli belgeler ise PTT şubeleri üzerinden form doldurularak teslim edilebilmektedir. PTT şubesinden yapılan başvurunun onaylanması durumunda kredi şube üzerinden yapılacak sözleşme ile alınabilecek.

   AKTİFBANK ÖRNEK ÖDEME PLANI

   Aktifbank ihtiyaç kredisi için geri ödemeyi bir örnek üzerinden açıklayacak olursak; örneğin 5.000 liralık bir krediyi 0,98 faiz oranı ve 24 ay vadeyle onaylandığını farz edersek aylık taksitler 450 lira olmaktadır. 5.000 liralık kredi de toplamda 5.415 lira olmaktadır.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.