Kredi çekecekler için büyük fırsat!

   21.05.2020
   Kredi çekecekler için büyük fırsat!

   Ramazan Bayramı’nı günler kala bankalardan bayram kredilerine yönelik kampanyalar gelmeye başladı. İşte vade seçenekleri ve faiz oranları ile birlikte bankaların bayram kredileri…

   VAKIFBANK

   Bayram kredisi kampanyası kapsamında Vakıfbank, tüm bireysel segmentli müşterilerine 3 ay ödeme erteleme imkanı ile kredi imkanı sunuyor. Bayram kredisi kapsamında Vakıfbank kredinin faiz oranı %0,98 iken vade oranını 60 aya kadar seçenekler sunmaktadır. Bayram kredisi ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen bankaların müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilecekleri bankalar üzerinden de bilgi alabilirler. Tüm bunların yanı sıra online platformlar üzerinden de bilgi edinebilirler.

   TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI

   Ramazan Bayramı’na özel olarak hazırladıkları kredinin detaylarını açıklayan Türk Ekonomi Bankası, kampanyanın 31 Mayıs tarihine kadar devam edeceğini duyurdu. 3 ile 36 aya kadar varan vade seçenekleri ile sunulan Bayram kredisinin faiz oranı ise yüzde 0,99 olarak belirlenmiştir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler banka ile ister online platformlar üzerinden isterseler de bankaları ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirler.

   ŞEKERBANK

   60 aya kadar varan vade seçenekleri ile Şekerbank, müşterilerine bayram kredisini yüzde 0,79 faiz oranı ile sunmaktadır. Aynı zamanda çekilen kredileri 3 ay erteleme imkanı da vermektedir. Tüm bunların yanı sıra Şeker Bonus Kart ile finansman desteği ile birlikte gıda alışverişlerine özel hediye Bonus’ta sunmaktadır. Bayram kredisinden yararlanmak isteyenler bankanın müşteri hizmetlerinden destek alabilecekleri gibi en yakın Şekerbank şubesini de ziyaret edebilirler.

   GARANTİ BBVA

   Müşterilerin sunduğu bayram kredisi kampanyasını duyuran Garanti BBVA, yüzden 0,99’dan başlayan faiz oranı ile birlikte 60 aya kadar varan vade seçeneği fırsatı sunmaktadır. Bayram kredisi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyenler banka iletişime geçebilirler. Gerek müşteri hizmetleri üzerinden gerekse en yakın şube ziyaret edilerek bilgi alınabilmektedir.

   YAPI KREDİ

   Bayram kredisi kapsamında Yapı Kredi müşterilerine kredi kullananlara yönelik taksit ödemelerini Eylül ayına kadar erteleme fırsatı sunmaktadır. Konu ile ilgili erteleme yapmak isteyen müşteriler banka ile iletişime geçmeleri yeterli olacaktır. Yapı Kredi müşteri hizmetleri ve banka şubeleri ziyaret edilerek gerekli işlemler yapılabilmektedir.

   QNB FİNANSBANK

   Bayramda nakit ihtiyacı olan müşterilerine QNB Finansbank, aylık yüzde 0.89’dan başlayan faiz oranları ve 60 aya varan vade seçenekleri ile bayram kredisi imkanı vermektedir. Bayram kredisine ihtiyaç duyan kişiler bankanın müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alacağı gibi online olarak da bilgi alabilmektedirler.

   Nakit ihtiyacı olan vatandaşların bayram kredisinden faydalanmak istedikleri takdirde ilgili bankanın son başvuru tarihini iyi takip etmek gerekir. Aksi takdirde vakit geçmiş olabilir. Bunun için hangi bankadan bayram kredisi talep ediyorsanız o bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebileceğiniz gibi müşteri hizmetlerini arayarak da detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Kendinize uygun vade seçenekleri ile nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra banka şubeleri ziyaret edilerekte detaylı bilgi alınıp kredi başvurusunda bulunabilir.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.