30 TL’ye kasko nasıl yapılır?

   15.05.2020
   30 TL’ye kasko nasıl yapılır?

   Korona virüs salgın döneminde Sompo Sigorta yepyeni bir kampanya ile araç sahiplerinin karşısına çıkıyor. Yeni kasko kampanyasında aylık ödemeler şeklinde olup ödemelerin miktarları ise 30 TL ile 100 TL arasında bir değişiklik olacak.

   Çok yakın bir süre içerisinde piyasaya sunulacak olan aylık ödemeli kasko ürününü tanıtan Sompo Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Şenol Ortaç, yeni ürünün 30 TL ile 100 TL arasında bir fiyata sahip olacağını planladıklarını belirtti. Kasko içerisinde olan asistans hizmeti içerisinde olacak olup temel teminatlarında hepsinin bu ürün içerisinde olacağını belirtti.

   AZ ARAÇ KULLANLAR İÇİN CAZİP

   Yeni ürünün duyurusunu ilk olarak Youtube üzerinden canlı olarak duyuran Sompo Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Şenol Ortaç, canlı yayını Sigorta Ekranı’nda Sigorta Medya Genel Yayın Yönetmeni Can Kantar’la birlikte gerçekleştirdiler. Program sırasında virüs nedeni ile birçok müşterinin 2 aydır evde olduğunu ve araçlarını çok az zorunlu durumlar halinde kullandıklarını belirten Ortaç, bu nedenden ötürü poliçelerini yenilenmesi noktasında pek çok müşterinin beklediğini gözlemlediklerini belirtti. Ancak araç kullanılmasa bile risklerin devam ettiğine dikkat çeken Orta, Sompo Sigorta olarak yeni bir kasko ürünü geliştirdiklerini ifade etti. Aylık ödeme imkanı ile müşterilerin karşısına çıkacak olan yeni kasko müşterilerin aylık olarak kasko yaptırma imkanı sunulmuş olacak. Bu yeni kampanya 4 Mayıs itibari ile müşterilerle buluştu.

   Yeni ürüne yönelik açıklamalarda bulunan Ortaç, poliçe yenilemek için gelen müşterilere talep ettikleri takdirde 30 TL ile 100 TL arasında değişiklik gösteren fiyat seçenekleri ile 1 aylık kasko poliçesi alabilecekler. Yanma, çalınma, her türlü çarpışmaya karşılık birçok kasko tarafından teminat verilecektir. Poliçe içerisinde asistans hizmetinin de olacağını ifade eden Sompo Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Şenol Ortaç müşterilerine servis kısıtlaması getirmediklerini ifade etti. Salgın süresi sona erdiğinde müşteriler isterseler normal kasko poliçelerine geçebileceklerini ifade etti. Sigorta acentelerinin de bu kampanya ile birlikte hem müşterilerini elde tutmuş olacaklarını hem de ek bir gelir kazanacaklarını belirtti. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen araç sahipleri dilerseler en yakın sigorta acentesinden bilgi alabilecekleri gibi Sompo Sigorta ile de iletişime geçebilirler.

   Koronavirüs süresinde araçlarını kullanmayan müşterilerinin kasko yapmadıklarını fark eden Sompo Sigorta bu süreçte araçların için riskin devam etmesini göz önüne alarak araç sahiplerini sevindirecek bir kampanya ile çıktılar. Araç sahipleri virüs sürecinde araçlarını daha az kullandıkları için kasko yenileme süreçlerini erteledikleri ortaya çıktı. Bunun üzerine Sompo Sigorta müşterilerinin karşısına çok cazip bir fırsatla çıkıyor. Virüs sürecinde araçları kullanmayan müşteriler için 30 TL ile 100 TL arasında fiyat değişikliği ile kasko imkanı sunuluyor. Bu kampanya ile birlikte müşterilerin yararlanıp yararlanamayacağı merak konusu. Sonuçlar önümüzdeki haftada verilere yanşayacaktır. Araç sahipleri dilerseler virüs sonrası normal kasko sürecine geçebilecekler.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.