Bayram kredisi başvurusu

   13.05.2020
   Bayram kredisi başvurusu

   Ramazan bayramına az bir zaman kalan bankalar bayrama özel kredi kampanyalarını duyurmaya başladı. İşte faiz oranları ve vade seçenekleri ile bankalardan bayram kredileri

   Her zaman bankalarım müşterilerine ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için belli oranlarda faizlerle cazip kredi seçenekleri bulunuyor. Bu bayramda da tüketiciler ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bayram kredilerini dört gözle bekliyor. İşte bankaların bayram kredisi seçenekleri…

   TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI

   Ramazan Bayramı’na özel kredi seçeneği ile ilk olarak Türk Ekonomi Bankası (TEB) çıkıyor. 31 Mayıs 2020 tarihine kadar devam edecek olan Ramazan Kredisi kampanyası yüzde 0,99 faiz oranı ile 3 aydan 36 aya kadar değişiklik gösteren vade seçenekleri bulunuyor.

   Cazip tekliflerden yararlanıp başvuruda bulunmak isteyen tüketiciler resmi internet sitesi üzerinden detaylı bilgi edinebilirler. Başvuru süreci ile ilgili tüm bilgileri oradan edinebilecekleri gibi dilerseler TEB müşterileri başvurularını oradan da yapabilirler.

   GARANTİ BBVA

   Bayram kredisi seçeneklerini tüketici ile buluşturan bir diğer banka ise Garanti BBVA’dır. Garanti BBVA ise müşterilerine bayram kredisi olarak 0,99’dan faiz oranlı ihtiyaç kredisi seçeneği sunarken vade oranını ise 60 aya kadar uzatıyor. Başvuru yapmak isteyen tüketiciler şubeye gitmeden de internet şubesi veya mobil şube üzerinden de başvuru yapabilirler. Online olarak yapmak istemeyen tüketiciler müşteri hizmetleri aracılığı ile de gerekli bilgiyi edinebiliriler.

   QNB FİNANSBANK

   Ramazan bayramında nakit ihtiyacı olan ve ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli miktara sahip olmayan vatandaşların başvurdukları ilk yol her zaman banka kredileridir. Bankalarda bu ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına dönem dönem müşterilerine kampanyalar düzenlemektedirler. Bayramlar da bu dönemlerden bir tanesidir. QNB Finansbank müşterilerin 0,89 faiz oranı ile kredi imkan sunarken vade seçeneği de 60 aya kadar çıkarmıştır. QNB müşterileri bu kampanyadan yararlanmak istiyorlarsa bankaya bile gitmeden internet, Cep şube veya müşteri hizmetlerine 0850 220 8 573 numarası aracılığı ile de başvuruda bulunabilirler. QNB müşterisi olmayan ve kredi başvurusu yapan kişilerde resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurularını online olarak yapabilecekler.

   ING BANK

   Mayıs ayı süresinde müşterilerine ve tüketicilere ötelemeli ihtiyaç kredisi kampanyaları sunan ING Bank, şimdi bayram kredisi seçeneği ile 0,79 faiz oranlı ve üç ay erteleme seçeneği ile kredi imkanı sunuyor. 3 ay ertelemeli sunulan kredinin vade oranı ise 3 aydan 60 aya kadar uzatılabiliyor.

   TÜRKİYE İŞ BANKASI

   Türkiye İş Bankası ise tüketicilere ‘Üç Aya Kadar Geri Ödemesiz Anında Bayram Kredisi’ olarak yeni bayram kredisi kampanyasını duyurdu. Açıklanan kredi kampanyasında tüketiciler dilerseler kredilerini 90 gün yani 3 ay öteleyebilecekler. Kişiye özel olarak belirlenecek olan faiz oranlarında kişiler 50 bin TL’ye kadar kredi çekebiliyorlar. İş Bankası bayram kredisinde 60 aya kadar vade seçeneği de sunuyor. Bayram kredisi için son başvuru tarihi ise 31 Mayıs olarak belirlendi. Kredilerin geri ödeme faiz oranları ise 0,96’dan başlamaktadır.

   Daha fazla detaylı bilgi almak veya başvuruda bulunmak isteyen kişiler online mobil bankacılık, internet bankacılığını kullanabileceği gibi müşteri hizmetlerini de kullanabilirler.

   AKBANK

   Akbank 0,99 faiz oranı ile tüketicilerin nakit ihtiyaçlarını giderebilmek amacı ile Ramazan bayramına özen ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Krediden yararlanmak isteyen müşteriler dilerseler ödemelerini 3 ay erteleyebilme hakkına sahipler. Kredi başvurusunda bulunmak için 7/24 mobil bankacılığı kullanılabiliyor. Tüm bunların yanı sıra 444 25 25 müşteri hizmetleri ile de iletişime geçilebilir. Bankaya gitmeden işlemler halledilebileceği gibi şube üzerinden de tüm işlemler halledilebiliyor.

   ŞEKERBANK

   Şekerbank’ta tüketicilere bayrama özel nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri açısından kampanya yaptı. 0,79 faiz oranı ile 3 ay erteleme imkanı sunan Şekerbank aynı zamanda 60 aya kadar vade fırsatı da sunmaktadır. Başvurular ve detaylı bilgi için en yakın Şekerbank şubesini ziyaret edebileceğiniz gibi müşteri hizmetleri veya internet şubesi üzerinden de başvuru yapılabilmektedir.

    

   ETİKETLER:
   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.