Halkbank’tan öğrencilere yüksek limitli kredi kartı

   Halkbank’tan öğrencilere yüksek limitli kredi kartı

   Her okul döneminde ailesinden ayrı şehirlere giden öğrenciler için bankalar cazip kampanyalarla kredi kartı veriyorlar. Gerek ailelerinden gelen harçlıkları gerekse burs alma durumunda yatacak paraları kolayca ve her yerden rahatlıkla alabilsinler diye öğrencinin ayağına kadar giden bankalar dahi mevcuttur.

   Üniversite öğrencilerinin sıklıkla tercih ettiği ve çok cazip imkanlar sunan Halkbank öğrenci hesabı ile ücretsiz havale ve EFT işlemleri yapılabilmektedir. Bununla birlikte ödemelerde sunduğu ekstra özellikler, haftanın her günü ve her saati ATM’lerden para yatırma ve çekme, geniş şube ağı ve sunduğu daha pek çok avantaj ile öğrencilik hayatında bu anlamda rahat bir dönem geçirilebilir.
   Öğrencilere sunduğu pek çok avantaj ile en çok tercih edilen Halkbank öğrenci hesabı açtırmak da çok kolay. İkametgah belgesi, öğrenci kimlik kartı ve nüfus kimlik kartı ile en yakın Halkbank şubesine gidilerek öğrenci hesabı aktif hale getirilir. Ayrıca İnternet bankacılığı üzerinde de rahatlıkla öğrenci hesabı açtırılabilmektedir.

   BANK24 JET KART

   Kamu bankalarından biri olan Halkbank öğrenciler için verdiği kart hizmetlerini her yıl güncelleyerek vermeye devam etmektedir. Öğrencilik hayatındaki ödemeleri düzenli bir şekilde yapabilir ve gerekli tüm harcamalar belirlenen limitlerde kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Üniversite öğrencilerine verilen en avantajlı kart olan Halkbank Bank24 Jet kart ile bankanın sunduğu bir birinden güzel avantajlardan yararlanılabilir.
   Öğrencilik hayatında ödemeler ve harcamalar daha rahat ve daha kolay yapılabilsin diye verilen bu kart sayesinde alışverişlerde şifreli ödeme ve temassız ödeme özelliklerinden yararlanılabilir. Kira, elektrik, su, doğal gaz, yurt ödemeleri ve apart ödemeleri gibi ödenekleri bu kartla her yerden çekebilir ve yine hesabınıza haftanın her saati para yatırabilirsiniz. Halkbank’ın avantajları ile sunduğu bu karta yukarıda belirttiğimiz öğrenci kartı, nüfus kimlik kartı ve ikamet belgesi ile hemen başvuruda bulunabilir ve en kısa sürede karta sahip olabilirsiniz.

   BANK24 JET KARTIN AVANTAJLARI

   Alışverişlerde cüzdan taşıma zorunluluğunu ortadan kaldıran bu kart hayatınıza pek çok kolaylık getiriyor. Bank24 Jet ile Visa ve Mastecard kabul eden tüm iş yerlerinde şifreli ya da şifresiz ödeme ve belirlenen limit dahilinde hızlı harcama yapabilirsiniz. Temassız ödeme özelliği ile 35 liraya kadar olan ödemeler şifresiz olarak yapılabilmektedir. Hızlı ödeme dışındaki harcamalarda ise şifreli ödeme gereklidir.
   Para yatırma, para çekme ve kart hareketlerini rahatlıkla görebilme imkanı tanıyan Bank24 Jet, banka nezdindeki tüm hesaplarla da ilişkilendirilebiliyor. Ayrıca Bank24 Jet kartlarına sunulan tüm hizmetlerden de yararlanılabilir. Anlaşmalı olduğu üniversiteler, devlet kurumları ve belediyelerde sıklıkla kullanılan ve buradaki öğrenci ve personellere çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Anlaşmalı olduğu üniversiteler; 7 Aralık Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi, Hakkari Üniversitesi, Karatekin Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Mustafa Kemal Üniversitesi, Erzincan Üniversitesi, İstanbul Şehir Üniversitesi ve Bayburt Üniversitesi’dir. Bu üniversitelerde okuyan tüm öğrenciler Bank24 Jet’in sunduğu tüm imkanlardan rahatlıkla yararlanabilmektedir.
   Ayrıca Bakırköy Belediyesi ve TBMM gibi kurumlarda da bu kart kullanılmaktadır ve kullanıcısını rahat ettirmektedir.

   BANK24 JET KARTINI KAYBEDENLER NE YAPACAK?

   Bank24 Jet kartınızı kaybettiğinizde anında 0 850 222 0 400 numaralı diyalog hattını arayıp kayıp ya da çalıntı durumu bildirmeniz gerekmektedir. Kayıp-çalıntı başvurusu alındığında banka anında kartı ödeme işlemlerine kapatacaktır.
   Vadesiz hesabınızdaki ve karta yüklenmek üzere bekleyen banka merkezlerindeki bakiyeleriniz, kartın kayıp-çalıntı durumunun 0 850 222 0 400 numaralı diyalog hattını bildirilmesi üzerine anında kullanıma kapatılacak ve yenilenen kartınıza aktarılacaktır.
   Karta yüklü paranın kayıp-çalıntı bildiriminden önce kullanılması durumunda, karta yüklü bakiye elektronik para hükmünde olduğu için yenilenen karta iadesi mümkün değildir.

   BANK24 JET KARTA NASIL BAKİYE YÜKLENİR?

   Öğrenciler Bank24 Jet kartlarına bakiyelerini de çok kolay bir şekilde yükleyebilmekteler. İşte yükleyebileceği bir birinden farklı yolar.
   – Halkbank ATM’lerinden,
   – ATM’lerdeki Bank24 JET Kart menüsünü kullanarak vadesiz hesaplarınızdan,
   – Para yatırmalı ATM’lerden nakit olarak,
   – Halkbank POS’ları kullanılarak vadesiz hesaplarınızdan,
   – 0 850 222 0 400 numaralı dialog hattını arayarak talimatla vadesiz hesaplarınızdan,
   – İnternet şubenizi kullanarak vadesiz hesaplarınızdan bakiye yükleyebilirsiniz.
   Ayrıca başka bir hesabınızdan otomatik yükleme talimatı vererek de bakiye yükleyebilirsiniz.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.