İş Bankası Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

   05.05.2020
   İş Bankası Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

   İş Bankası 2020 yılında kredi ihtiyacı olan herkesin yanında olmaya devam ediyor. Banka ister esnaf olsun ister bireysel vatandaş olsun her bireyin ihtiyacını karşılayacak krediyi cazip faiz oranlarıyla sağlamaktadır.

   Dileğiniz ne olursa olsun ihtiyaç krediniz İş Bankası’nda sloganıyla yola çıkan banka, cazip faiz oranları ve kişiye özel geri ödeme planlarıyla vatandaşın ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Şimdi İş Bankası’nın sağladığı uygun faizli Anında Kredi’ye nasıl başvurulur, şartlar nelerdir bunların detaylarına bakalım.

   İŞ BANKASI ANINDA KREDİ NEDİR?

   İş Bankası tarafından bireysel kredi olarak verilen Anında Kredi’ye nasıl başvuru yapılacağına geçmeden önce bu kredinin ne olduğuna bakalım. Anında Kredi, vatandaşın 50 bin liraya kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarını anında karşılayabileceği pratik ve kolay alınabilen bireysel bir kredi türüdür. İş Bankası kişiye özel faiz oranları, 60 aya varan vade olanakları ve esnek geri ödeme planıyla krediyi kolayca kullanabilme imkanı sunmaktadır.
   İş Bankası üstelik vatandaşlara sunduğu Anında Bayram Kredisi ile bu güne özel ihtiyaçların karşılanmasına olanak sağlamaktadır. Kredi kullanacaklar diledikleri taktirde ilk taksitini krediyi kullandıktan 3 ay sonra ödeyecek şekilde belirleyebilirler.
   Eşit taksitli geri ödeme planı ve 90 güne varan geri ödemesiz olarak verilen Anında Bayram Kredisi’ne İşCep veya İnternet Şubesi’nden başvuru yapılabilmektedir. Bankanın sağladığı bu kampanyanın detaylarına https://www.isbank.com.tr/kampanyalar/aninda-bayram-kredisi internet adresinden ulaşılabilir.

   İŞ BANKASI ANINDA KREDİ NASIL ALINIR?

   İş Bankasının vatandaşlara sağladığı Anında Krediye başvurmak artık çok kolay. Banka şubelerine gitmeden İşCep, İnternet Şubesi ve Bankamatiklerden anında kredi başvurusunda bulunulabilir. Kredi başvurusunda bulunulduktan sonra banka kısa süre içerisinde geri dönüş yapacaktır. Kredi başvurusunun onaylanması durumunda talep edilen kredi tutarı İş Bankası’nda açılan vadesiz hesaba anında aktarılmaktadır.

   İŞ BANKASI ANINDA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

   Kredi ihtiyacı olan ve anında kredi imkanına sahip olmak isteyenlerin ilk olarak yapması gereken İş Bankası’na başvurmaktır. Bankanın sağladığı “Anında Kredi” başvurusu için üç farklı yol kullanılabilmektedir. Şimdi başvuru yapılabilecek üç farklı yolun detaylarına bakalım.

   İlk yol İşCep üzerinden yapılan başvurudur. Buradan başvurmak için aşağıdaki yol takip edilmelidir.
   – Öncelikle cep telefonuna İşCep uygulaması indirilmelidir.
   – Ardından uygulamaya girmek için şifre belirlenmelidir.
   – Daha sonra İşCep uygulamasına giriş yapılır.
   – Uygulamaya giriş yaptıktan sonra “KREDİLER” sekmesi tıklanır.
   – Açılan sekmeden “Anında Kredi” seçeneği tıklanır ve başvuru işlemleri gerçekleştirilir.

   İkinci yol, İnternet Şubesi üzerinden yapılan başvurudur. Öncelikle https://www.isbank.com.tr/Internet/index.aspx?CampTxCode=HIZNKBASVURU_K_LOADING adresinden İnternet Şubesine giriş yapılmalıdır. Açılan sayfada T.C Kimlik numarası ve şifre yazılarak giriş yapılır. Açılan sayfada “KREDİLERİM” sekmesi tıklanır ve “Anında Kredi” seçeneği seçilir. Devamında gerekli bilgiler girildikten sonra başvuru işlemi gerçekleştirilmiş olur.

   Son olarak da Bankamatiklerden yapılan başvurulardır. Burada yapılması gereken bir İş Bankası Bankamatiğine gitmek. Bankamatikte “Daha Fazlası” sekmesi tıklanmalı, açılan sayfada “Anında Kredi” ve “Anında Ek Hesap” seçenekleri seçilmeli ve başvuru işlemleri gerçekleştirilmelidir.

   İŞ BANKASI ANINDA KREDİ BAŞVURUSU İÇİN GEREKENLER

   İş Bankası’nın tüm vatandaşlar için sağladığı Anında Kredi Başvurusu İşCep, İnternet Şubesi ve Bankamatiklerinden 7/24 olarak yapılabileceğini yukarıda söylemiştik. Kredinin onaylanması durumunda banka şubelerine gitmeden kredi alımı rahatlıkla gerçekleştirilebilecek.
   İşCep, İnternet Şubesi ve Bankamatiklerden yapılan 50 bin liraya kadar olan Anında Kredi Başvurusu, banka tarafından onaylanması durumunda kredi bankada açılan vadesiz TL hesabına aktarılacaktır. 50 bin liranın üzerindeki Anında Kredi başvuruları ise banka tarafından değerlendirilip başvuru bazında kullandırılması yapılmaktadır.
   İş Bankası yapılan kredi başvurusunu, gerek görmesi durumunda kredi başvurusu yaparken seçilen hesaba bağlı İş Bankası şubesine detaylı değerlendirilmek üzere iletir. Banka şubesi tarafından yapılan değerlendirme sonucunda en kısa sürede verilen iletişim bilgisine dönüş yapılır.
   NOT: İşCep uygulaması cep telefonlarının Android ve IOS sistemlerinde mevcut olup, arama çubuğuna www.isbank.com.tr/indir yazarak anında yüklenebilir.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.