90 gün ödemesiz bayram kredisi

   90 gün ödemesiz bayram kredisi

   Bankalar tarafından bayram dönemlerinden müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak adına finansman desteği sunulmaktadır. En düşük oranda faiz imkanları ile kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar 60 ay vade 30 gün erteleme ile aylık düşük ödeme, online başvuru ve dosya-sigorta masrafı desteği gibi kampanyalar devam ediyor. Alacağınız bu kredi ile ister arabanızı değiştirin, ister telefon alın, ister tatile gidin dilediğiniz tüm harcamalarınızı buradan yapabilirsiniz. Hangi bankalar bayram kredisi veriyor?

   BAYRAM KREDİSİ VEREN BANKALAR

   • Türkiye İş Bankası
   • Denizbank
   • Vakıfbank
   • Türkiye Ekonomi Banası
   • Halkbank
   • Ziraat Bankası
   • Garanti Bankası
   • Odeobank

   BAYRAM KREDİSİNİN AVANTAJLARI

   Kampanya kapsamında olmasından dolayı düşük faiz oranına sahiptir. Bayrama özel erteleme fırsatlarına sahiptir. Kampanyaya özen dosya masrafı bulunmamaktadır. Bayram kredisi veren bankaları araştırıp karşılaştırma yaparak en düşük faiz vereni seçebilirsiniz. Özel gün ve yılbaşlarında verilen bu kredilerle birlikte bankalar mevduatın durumuna göre vadeler ve faiz oranları belirlemektedirler.

   TÜRKİYE İŞ BANKASI

   Bayram kredisi için kampanya düzenleyen bankalardan bir olan İş Bankası, her yıl Ramazan ve Kurban Bayramları için avantajlı faiz oranları ile müşterilerine kampanyalar düzenlemektedir. Bu yıl için henüz yeni kampanyalarına yönelik bir duyuru yapmadı.

   İş Bankası müşterilerin Bayram Kredisi için en fazla 50 bin TL’ye kadar limit verebilmektedir. En uzun vadesi ise bayram kredilerinin 60 aydır. 36 aya kadar olan vadelerde uygulanan faiz 0.96 iken 36 ve 60 ay arası seçilen vadelerde bu rakam 1.03 olarak belirleniyor. 3 ay ödeme ertelemesi ile 10 bin TL’lik krediyi 36 ay vade ile 340,92 TL geri ödeme imkanı ile vermektedir.

   ZİRAAT BANKASI

   2020 yılına özel bayram kredisi oluşturmamış olan Ziraat Bankası, müşterilerine her zaman avantajlı kredi imkanları sunmaya devam ediyor.

   ING BANK

   2020 yılı için bayram kredisi oluşturmamış olan ING Bank, ihtiyaç durumunda uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi imkanı sunmaya devam ediyor.

   GARANTİ BBVA

   Henüz 2020 bayram kredisine yönelik bir kampanya oluşturmamış olan Garanti BBVA ihtiyaç kredisi üzerinden faiz oranlarını görebilir ve ihtiyacınız kadar olan tutar oranında başvuruda bulunabilirsiniz.

   VAKIFBANK

   Bir kamu bankası olan Vakıfbank, her zaman müşterilerine avantajlı faiz oranları ile kredi fırsatları sunmaya devam ediyor. Düşük faiz oranlı ve geri ödemesi kolay ihtiyaç kredisi çekmek için Vakıfbank kredi fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

   HALKBANK

   Bayram kredisi için henüz bir kampanya oluşturmamış olsa da Halkbank, ihtiyaç kredileri noktasında her zaman avantajlı faiz oranları sunmaktadır.

   QNB FİNANSBANK

   36 ay vadeli ihtiyaç kredisi çekmek için 10 bin TL başvuru da bulunursanız QNB Finansbank’ta geri ödeme taksit tutarı 336.05 TL olacaktır. 36 ay sonundan tüm masraflar dahil geri ödenecek toplan tutar ise 12.147.80 TL olacaktır.

   BAYRAM KREDİSİ HESAPLAMA

   Bayram kredisi, bayram dönemlerinden bankaların müşterilerine avantajlı faiz oranları ile sundukları ihtiyaç kredisidir. Bayram zamanlarında ihtiyaç duyulan nakit para ihtiyacına bayram kredileri sayesinde düşük faiz imkanları ile sahip olunabiliyor.

   2020 RAMAZAN BAYRAMI NE ZAMAN?

   Ramazan Bayramı 2020 yılından 24 Mayıs Pazar gününe denk geliyor. Ramazan Bayramı’nın arefesi ise 23 Mayıs Cumartesi günüdür. Bayramın 3. Ve son günü ise 26 Mayıs Salı günüdür.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.