Sırma Su Bayilik Alma Şartları

   30.04.2020
   Sırma Su Bayilik Alma Şartları

   Sırma Grup, sadece su üretimi ile sınırlı kalmayıp, farklı ürün çeşitliliği ile müşterisinin karşısına çıkmaktadır. Pet sulardan maden sularına, limonatadan soğuk çaylara kadar birçok ürün çeşitliliği ile ülke insanına hizmet sunmaktadır.

   Su bayiliği olarak da sadece evlere hizmet sunma değil, iş yerleri, marketler, toplu açılış yapılan salonlar, lokantalar, kahvehaneler ve çat ocakları gibi pek çok farklı sektöre hizmet imkanı sunmaktadır. Sırma grubun bu geniş yelpazesinden yararlanmak isteyen girişimciler, Sırma su bayilik alma şartlarını, başvuruların nasıl yapılacağını ve bayilik bedelinin olup olmadığı şartlarını araştırıyor.
   Biz de siz değerli okurlarımız için araştırdığınız ve merak ettiğiniz konuların detaylarını derli toplu bir araya getirerek yazımızda paylaşıyoruz. İşte, Sırma Su bayilikleri ile ilgili merak edilen konuların detayları.

   SIRMA SU BAYİLİĞİ AVANTAJLARI NELERDİR?

   Sırma Su bayiliği almanın en büyük avantajı geniş ürün yelpazesine sahip olmasıdır. Bayilikle sadece damacana su pazarlaması yapmakla kalmayıp, şimdi bahsedeceğimiz geniş ürün yelpazesinden de istifade edilebilecektir. Girişimciler; sade soda, elma, limon, vişne, kavun ve diğer çeşitlerin de olduğu meyve aromalı sodalar ve 330-500-750-1,5-5-10 ve 19 LT su seçenekleri ile marketlere, otellere, iş merkezlerine, lokantalara, büfelere ve konutlar gibi pek çok farklı alanda müşteriye ulaşma imkanı bulacaktır. Sırma Grup ile hem bu kadar geniş alanda ve farklı sektörlerle çalışma imkanına sahip olacaksınız hem de kazancınızı katlayacaksınız.
   Burdur ilinin Eynazlı ilçesinde doğal kaynaktan çıkartılan su, 40 ayrı test ünitesinden geçirilerek ambalajlanıp tüketiciye sunulmaktadır. Tüm kalite kontrol belgelerine sahip olan Sırma Grup ile yatırımlarınız boşa çıkmayacak. Yüksek oranda kazançla yüzünüz gülecek. Zengin içerik, kaliteli ürün ve birinci sınıf müşteri hizmetleri ile avantajlı yatırım imkanı sizi bekliyor.

   SIRMA SU BAYİLİK BAŞVURUSU ŞARTLARI NELERDİR?

   Girişimcilerin Sırma su bayiliğine başvurmadan önce dikkat etmesi gereken bir husus vardır. O da bayilik açacağı ilçe veya semtte sırma su bayiliğinin olup olmamasıdır. Çünkü Sırma Grup aynı semt veya ilçe için birden fazla bayilik vermemektedir. Ancak ilçe veya semt nüfusu yoğun olan bölgeler hariç. Bayiliğin açılacağı yer yukarıdaki şarta uyuyorsa başvuru işlemi gerçekleştirilebilir. Bu adımdan sonra diğer şartlara bakalım.
   Girişimcinin bölgeye sunacağı ürünler için yeteri oranda büyük bir depoya sahip olması gerekmektedir.
   Bir başka şartı ise kapalı kasa dağıtım aracı ve yeteri kadar personele sahip olunması gerekir.
   Son olarak yeni girişimcilerden banka teminat mektubu da talep edilmektedir.

   SIRMA SU BAYİLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

   Sırma Su bayiliği başvurusu için üç farklı yol takip edilebilir. Bunlardan ilki başvuru formunun doldurulması, ikincisi aşağıda vereceğimiz iletişim bilgileri üzerinden telefon aracılığıyla, son olarak da yine aşağıdaki iletişim adreslerine şahsen yapılacak müracaat ile başvuru.
   İletişim bilgileri üzerinden insan kaynaklarına yapılacak ön başvurunuz firma tarafından değerlendirilecek uygun görülmesi halinde form üzerindeki iletişim bilgileriniz üzerinden size geri dönüş yapılacaktır.
   Yine başvuru ile ilgili tüm detaylar iletişim bilgileri ve müşteri hizmetleri aracılığı ile öğrenilebilmektedir.

   SIRMA SU GENEL MÜDÜRLÜK TELEFON VE ADRES BİLGİLERİ

   Adres: Küçük Bakkal Köy Mahallesi, Vedat Günyol Caddesi,
   Defne Sokak, No:3, Büyükhanlı Plaza B/Blok K:11
   34750 ATAŞEHİR/İSTANBUL
   Tel: 0-216-544-27-00
   Faks: 0-216-340-58-79

   SIRMA SU MÜŞTERİ HİZMETLERİ

   Türkiye’nin güvenilen ve tercih edilen markalarından olan Sırma Su, müşterilerine çağrı merkezleri üzerinden desteklerini sunmaktadır. Müşteri hizmetleri telefon numarası ise 444 84 29’dur. Bu numara aranarak, firmanın ürünleri hakkında geniş bilgi alınabilir, yine istek, öneri ve şikayetler de iletilebilir. Her geçen gün daha da büyüyen Sırma Su firmasının müşteri temsilcisine 7/24 ulaşabilirsiniz.

   SIRMA SU BAYİLİĞİ İÇİN GEREKLİ BELGELER

   Sırma su bayiliği için başvuru işleminin onaylanması durumunda bazı belgeler talep edilmektedir. Bu belgeler daha çok SGK ve bağlı olunacak meslek odaları kayıt belgeleri ile ilgilidir. Yine gerekli evrakların detaylarını da müşteri hizmetleri veya firmanın bölge şubelerine şahsen yapılacak başvuru ile öğrenilebilmektedir.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.