Pınar Su Bayilik Alma Şartları

   30.04.2020
   Pınar Su Bayilik Alma Şartları

   Pınar Su, 1984 yılında ilk su tesisini kurarak Türk halkını ambalajda şişelenmiş doğal kaynak suyu ile tanıştırmıştır.

   Olması gerekenin üzerinde bir hijyen ortamına sahip olan Pınar Su, kaynaktan tutun da ambalajlanmasına kadar üretimin her aşamasında kimyasal testlerden geçirilerek tüketime hazır hale getiriliyor. Tüm üretim süreçlerinde yüksek standartlara ulaşmış sektörün öncü markalarından biri haline gelmiştir.

   Pınar Grup, sadece su sektöründe değil et ve süt ürünleri sektörünün de öncü markalarından olmayı başarmıştır. Türkiye’de su ve diğer ürünler yönünden oldukça prestijli olan marka için, su bayiliği başvurusu nasıl yapılır, firmanın talep ettiği şartlar nelerdir, tüm bunlara dair detayları yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

   PINAR SU BAYİLİK ALACAKLARIN BİLMESİ GEREKENLER

   Herhangi bir firmanın ya da markanın bayiliğini almadan önce mutlaka alan araştırmasının yapılması gerekir. Yatırım yapılacak markanın kalitesi ve güvenilirliği her şeyden önce gelir. Sermayenin heba olmaması ve kazanç elde edebilmek için tanınan bilinen ve rağbet gören bir marka olması oldukça faydalı olacaktır. Pınar Su, Türkiye’de kalitesi ve tadıyla kendini kabul ettirmiş, beğenilen ve tercih edilen bir marka olmuştur. Hem köklü bir marka olması hem de ülkede prestij sahibi olması dolayısıyla girişimcinin gözdesi bir markadır.

   Pınar Grup ile sadece su ürünleri üretimiyle değil, gıda üzerine de pek çok alanda faaliyet göstermektedir. Et ve süt ürünleri ile birlikte maden suyu gibi farklı alanlarda da kendini ispat etmiştir. Pınar su bayiliği almak isteyen girişimcinin maden suyu dağıtımını da almaları cirolarını artırma adına çok karlı bir iş olacaktır.
   Maden suyu ve limonlu, karpuzlu, çilekli, elmalı gibi meyve aromalı çeşitleri ile halka arz edilmiştir. Damacanadan cam şişelere, 5 litreliklerden 200 ml’lere kadar her ebatta ürünleriyle alıcısını beklemektedir. Şimdi Pınar su bayiliği başvurusu nasıl yapılır ve iyi bir bayilik tesisi nasıl olur bunların detaylarına bakalım.

   PINAR SU BAYİLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR

   2019 yılında yeni ticari unvanını Pınar Su ve İçecek olarak güncelleyen marka, yüzde 100 Türk sermayeli ve en köklü markalardan biri olarak pazarda yerini almıştır. Pınar Su ve İçecek, kurulduğu yıldan bu yana yaptığı stratejik hamlelerle tüketici odaklı, sürdürülebilir ve yenilikçi yaklaşımlarıyla hizmetlerine tüm hızıyla devam etmektedir. Bu kapsamda ülkemizin her marketinde, her büfesinde ve bakkalında görebileceğimiz bir marka.
   Pınar su için bayilik başvurusu, markanın internet sitesinde yer alan başvuru formu doldurularak yapılabilmektedir. Ayrıca aşağıda vereceğim iletişim bilgileri üzerinden de başvuru işlemleri yapılabilmektedir. Pınar su firması tarafından oluşturulan yatırımcı ilişkileri departmanıyla ilgili iletişim bilgilerine de aşağıda yer vereceğiz.

   PINAR SU YATIRIMCI İLİŞKİLERİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

   Adres: Şehit Fethi Bey Caddesi, No: 120 / 35210
   ALSANCAK/İZMİR
   Tel: 0-232-495-00-00
   Faks: 0-232-484-17-89

   PINAR SU GENEL MÜDÜRLÜK İLETİŞİM BİLGİLERİ

   Adres: Kemalpaşa Caddesi, No: 262 35060 PINARBAŞI/İZMİR
   Tel: 0 232 436 52 50
   Faks: 0 232 436 56 80

   BATI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İLETİŞİM

   Adres: Kemalpaşa Caddesi, No: 262 35060 PINARBAŞI/İZMİR
   Tel: 0 232 436 52 50
   Faks: 0232 436 52 04

   PINAR SU BAYİLİK BAŞVURUNUZ KABUL EDİLİRSE NE TÜR GEREKSİNİMLERE İHTİYAÇ DUYACAKSINIZ?

   Su bayiliği sektöründe Türkiye oldukça gelişmiş bir hizmet ağına sahiptir. Bu sektörde rakipler çok fazladır. Ancak bazı küçük ama önemli ayrıntılarla rakiplerinizden daha fazla tercih edilebilir bir noktaya gelebilir ve başarı sağlayabilirsiniz. Marketlerden bakkallara, lokantalardan iş yerlerine, büfelerden konutlara kadar pek çok sektöre dağıtım yapılacağı için, sadece ürünün marka ve kaliteli olması yeterli değildir.
   Müşteriye sunulan hizmet ne kadar kaliteli ise tercih edilme olasılığınız o oranda yüksek olacaktır. Su kalitesi, personel kalitesi, marka kalitesi ve hızlı hizmet kalitesinin iyi olması hem kazancınızı artıracak hem de müşterinin vazgeçilmez adresi olacaksınız.
   Tüm bunların kaliteli olabilmesi için de iyi bir ekip, dizaynı güzel bir bayii ve kaliteli hizmet araçları olmazsa olmazlardandır. Dükkanın mekan olarak nerede olduğunun çok bir önemi yoktur. Nüfus olarak yoğun olan bir yerde olması, dükkanın rutubetsiz ve serin bir konumda olması oldukça faydalı olacaktır.
   Bunlarla birlikte kaliteli ve güler yüzlü personelin olması müşteri için çok önemli bir husustur. Personelin çevreyi iyi bilen ve erkek olması da önemlidir. Personele siparişleri hızlı ve zamanında yetiştirebilmesi için tercihen kapalı kasa bir araç olması da önemlidir. Bayi için siparişleri online olarak alabilecek bir bilgisayar ve internet hizmeti. Yine telefon aracılığı ile sipariş alabilmek için sabit hat telefon. Son olarak zorunlu olmamakla birlikte siparişleri alacak diksiyonu düzgün, müşteriyi güler yüzle karşılayacak tercihen bayan personelin olması da çok faydalı olacaktır.

   BAYİLİK ALMAK İSTEYENLERİN SERMAYE SORUNA ÖNERİLERİMİZ

   İyi bir iş yeri açmak için olmazsa olmaz olan şey sermayedir. Sermayesiz hiçbir iş yapılamamaktadır. Sermaye sorunu halledildikten sonra planlı ve projeli bir projesinin olması gerekmektedir. Gerekli sermayeniz yoksa size önerimiz devlet destekli KOSGEB iş yeri açma kredilerinden yararlanılabilir. Ayrıca bazı kamu ve özel bankalar da girişimciler için düşük faizli kredi imkanları sunmaktadır. Destek kredileri için bankaların müşteri hizmetleri ile irtibata geçilerek detaylı bilgi alınabilir.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.