Erikli Su Bayilik Alma Şartları

   30.04.2020
   Erikli Su Bayilik Alma Şartları

   Erikli Su, tadı, kalitesi ve kurulduğu günden bu yana birinci sınıf müşteri memnuniyeti prensibiyle ülkemizin en çok tercih edilen su markalarından biri olmuştur. Sadece yurt içinde kalmayıp yurt dışına da açılan marka, geniş bir coğrafyada faaliyet göstermektedir.

   Küçük sermayelerle yüksek gelir elde etmek isteyen girişimciler, erikli suyun bu potansiyelinden yararlanmayı düşünüyor. Bursa ilinin Kestel ilçesinde kurulan marka, tesisler ile Türkiye’nin her noktasına suyunu ulaştırmaktadır. Uludağ’ın zirvesinden çıkan suyu el değmeden ambalajlama teknolojisi ile müşterilerine ulaştıran marka, girişimcilere bayilik de vermektedir. Erikli Su, istediği şartları yerine getiren girişimcilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor.
   Bizde erikli suyun hangi şartlarda bayilik verdiğini, başvuru şartlarını adres ve iletişim bilgilerini siz değerli okurlarımız için araştırdık ve bilginize sunuyoruz.

   ERİK SU BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

   Kalitesi ve eşsiz tadı ile Avrupa’ya kadar yayılan Erikli Su, Türkiye dışında 10 ülkeye su ihraç etmektedir. Başta Almanya olmak üzere Belçika, Danimarka, Avusturya, Hollanda, İsviçre, İngiltere, Dubai, KKTC ve Azerbaycan gibi ülkelere su ihracatı gerçekleştirilmektedir. Türkiye’de pek çok girişimciye bayilik imkanı sunan Erikli Su için başvurunun nasıl yapılacağına bakalım.
   Erikli Su için başvurular, ister başvuru formunu doldurma yoluyla olsun isterse de aşağıda vereceğimiz iletişim bilgileri üzerinden insan kaynaklarına yapılabilmektedir.
   Yapılacak ön başvuru ile Erikli Su müşteri hizmetlerinden ilgili başvuru formu gönderilecektir. Bu form doldurularak geri gönderilmelidir. Bu aşamadan sonra bulunduğunuz yerin Erikli su bölge müdürlüğü formda verdiğiniz iletişim bilgilerinden sizinle irtibata geçecektir.

   ERİKLİ SU GENEL MÜDÜRLÜK ADRES VE TELEFON BİLGİLERİ

   Genel müdürlüğü İstanbul/Ümraniye’de bulunan Erikli Suyun adres, iletişim ve telefon bilgileri aşağıdaki gibidir.
   Adres: Saray Mahallesi, Doktor Adnan Büyükdeniz Caddesi,
   Akkom 2. Blok, Kat: 9, ÜMRANİYE/İSTANBUL
   Tel: 0-216-636-69-00 –
   Faks: 0-216-636-69-10

   MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM BİLGİLERİ
   Yeni Mahalle, Uludağ Caddesi, No: 216 KESTEL/BURSA,
   E-posta: musteri.hizmetleri@erikli.com.tr
   Tel: 444 0 222
   Faks: (224) 280 55 10

   ERİKLİ SU BAŞVURUSU İÇİN İSTENİLEN ŞARTLAR NELERDİR?

   Yurt içi ve yurt dışında pek çok ödül alan Erikli Su, bayilik şartları ile girişimcilere gerekli kolaylığı sağlamakta ve her zaman çözüm odaklı tutum sergilemiştir. ISO – TS – OHSAS kalite belgelerinin sahibi olan marka için bayilik başvurusunu ister damacana için isterse pet su için yapabilirsiniz. Ayrıca her ikisi için de bayilik başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.
   Erikli su bayiliği için gerekli şartlar da aşağıdaki gibidir:
   – Bulunduğu bölgeye dağıtım yapabilecek kapasiteye sahip kapalı kamyonet sahibi olmak,
   – Bulunduğu bölgedeki market, büfe, bakkal gibi toplu satış yapılacak esnafa, tedarik edebilecek kadar depolama alınana sahip olmak,
   – Bulunduğu bölgedeki tüketiciye yetecek kadar çalışan personele sahip olmak,
   – Ofis ve ofis malzemelerini tedarik etmek. ( Bilgisayar, Faks, Telefon vb. )

   SU BAYİLİĞİ ALMAK İSTEYEN GİRİŞİMCİYE ALTIN ÖNERİLER

   Su bayiliği alacak girişimci, Erikli su bayiliği ile kesinlikle doğru bir seçim yapmış olacaktır. Yurt içi ve yurt dışında çok iyi bir prestije sahip olan marka, hem kaliteli hem de buna paralel olarak daha pahalıdır.
   Erikli su bayii açmak için ekonomik geliri yüksek bölgelerin tercih edilmesi çok mantıklı olacaktır. Alım gücü dolayısıyla.
   Müşteri potansiyeline göre bayilik açılmalıdır. Örneğin geliri düşük bölgelerde Erikli su fiyatından dolayı pek tercih edilmeyecektir. Bu nedenle bu bölgelerde daha düşük fiyatlı markaların bayilikleri açılabilir. Su bayilikleri için firmaların şartları aşağı-yukarı aynıdır. Ancak bazı prosedürler farklı olabilir.
   Diğer yandan sermayesi olmayan girişimciler için, devlet her sektörde olduğu gibi su bayiliği için de hibe ve düşük faizli kredi desteği sağlamaktadır. Bununla ilgili bankalara başvuru yapılarak gerekli detaylı bilgiler alınabilir.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.