Damla Su Bayilik Alma Şartları

   30.04.2020
   Damla Su Bayilik Alma Şartları

   Damla Su, ülkemizde 2007’de piyasaya girmiş ve kısa süre içerisinde çok sevilen ve en çok tercih edilen içme suyu markalarından biri olmayı başarmıştır.

   Uzun araştırmalar ve analizler sonucu keşfettikleri 4 kaynaktan çıkardıkları suları halkın hizmetine sunmuşlardır. Bu dört kaynak; Uludağ kaynağı, Köyceyiz kaynağı, Sapanca kaynağı ve Elazığ kaynaklarıdır. Bu kaynaklardan çıkartılan su, birinci sınıf üretim ve dolum tesislerinde el değmeden ambalajlanıp halkın hizmetine sunulmuştur.

   Ülkemizde yoğun müşteri potansiyeline sahip olan Damla Suyun bayiliğini almak isteyen girişimciler, başvuru şartlarının neler olduğunu, başvuruların nasıl yapıldığını ve bayilik kurulumunda gerekli ekipmanın neler olduğunu merak ediyor. Biz de siz değerli okurlarımız için merak edilen soruların cevaplarını derleyerek bir araya getirdik ve hizmetinize sunuyoruz. İşte, Damla Su bayilik alım şartları ile ilgili konunun detaylar.

   DAMLA SU BAYİLİĞİ ALACAKLARIN BİLMESİ GEREKENLER

   Damla Su, kurulduğu 2007 yılında bu yana aldığı kalite, tesis, sağlık ve çevrecilik gibi pek çok sertifikayla piyasadaki rakiplerini geride bırakmış durumdadır. Su sağlıktır, yaşamdır ilkesinden yola çıkarak yapmış olduğu yatırımların meyvesini kısa sürede almaya başlamıştır.
   Rakip firmalara göre, doğada çözülebilen pet şişeler ve hemen hemen her abatta cam damacanalar ile suyu sağlıklı olarak müşterilerine ulaştırmayı başarmış ve çıtayı hayli yükselmiş görünmektedir.
   Özellikle suyu sağlıklı bir ortamda kullanmayı tercih eden ve sağlığını düşünen tüketiciler, Damla suyun cam damacana hizmetinden mutlaka yararlanmak isteyecektir.
   Su bayiliği almak isteyen girişimcilerin, geleceğe dönük yatırımlarından daha fazla kar elde edebilmeleri için, insan sağlığını önemseyen ve insanlara en iyi hizmeti sunmaya çalışan bir firma ile çalışmaları kendileri adına atacakları en önemli adımlardan biri olacaktır.
   Damla Suyun bayiliğini almak için firma tarafından istenilen şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Aşağıda bayilik için gerekli şartlara değineceğiz. Bununla birlikte bayilik için ihtiyaç duyulacak yardımcı alet ve edavatlardan da bahsedeceğiz.

   DAMLA SU BAYİLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

   İnsan sağlığına değer veren ve bu amaçla suyu en kaliteli ve en sağlıklı şekilde insanlara ulaştıran Damla su, diğer yandan çevreciliğe de çok önem veren firmalardan biridir. bu yönde almış olduğu kalite ve çevrecilik belgeleri bunun en önemli göstergesidir.
   OHSAS ve TSE-ISO belgelerine sahip olan firma, su kalitesi ve lezzeti belgelerine de sahiptir. Bu şekilde insan sağlığına ve çevreye değer veren bir firmanın bayiliğini almak oldukça karlı bir girişimcilik olacaktır. Alınacak bayilikle, marketlere, bakkallara, lokantalara, kafeteryalara, büfelere ve onlarca farklı sektöre dağıtım imkanına sahip olunacak.
   Damla Su bayiliği almak isteyen girişimciler, başvuru işlemlerini http://www.damlasu.com.tr/tr/iletisim-formu/ adresi üzerinde gerçekleştirebilirler.
   Bir başka yol ise, 0850-201-30-35 numaralı hat aranarak da gerekli bilgiler alınıp başvuru işlemi gerçekleştirilebilir. Son olarak da iletisimmerkezi@damlasu.com.tr adresi üzerinden ön başvuruda bulunulabilir. Yapılan değerlendirmenin ardından firma yetkilileri geri dönüş yapacaktır.

   SU BAYİLİĞİ İÇİN GEREKLİ ŞARTLAR VE İHTİYAÇ DUYULAN GEREKSİNİMLER

   Hangi sektörde bayilik alınırsa alınsın mutlaka ihtiyaç duyulacak gereksinimler olacaktır. Bu kural su bayilikleri için de geçerlidir. Bu gereksinimlerin kalitesi de müşteri memnuniyeti için oldukça önemlidir. Öyle ki su bayiliklerinde önemli olan sadece su satmak değil aynı zamanda tüketiciye kaliteli hizmet sunmak da önemlidir. Aslında ürün ile birlikte verilen hizmet de pazarlanmaktadır. Bayiliğini aldığınız firma ne kadar kaliteli olursa olsun, şayet müşteri memnuniyeti sağlanmazsa firma prestijinin çok bir anlamı kalmayacaktır. Özellikle su bayilikleri müşteri memnuniyetini sağlamak istiyorsa istenilen ürünü en kısa sürede müşteriye ulaştırması gerekmektedir.
   Bu nedenle açılacak bayiliğin ürünü müşteriye kısa sürede ulaştırması için bir aracı ve yeteri kadar personeli olmak zorundadır. Personelin ise müşteriye güzel yüzlü ve nazik davranması da oldukça önemlidir.
   Su bayiliği verecek firma, girişimciden yukarıda bahsettiğim gibi dağıtım için kapalı kasa bir araç ve gerekli personel ihtiyacı isteyeceği ilk şartlardır.
   Bu aşamadan sonra, ürünlerin dağıtıma çıkmadan önce tutulacağı temiz, rutubetsiz ve yeteri büyüklükte bir deposu olması gerekmektedir. Dükkanın veya deponun nerede olacağını yer olarak çok da önemi yoktur. önemli olan yeteri büyüklükte ve işi görecek şekilde olmasıdır.
   Daha sonraki aşama ise dükkanda müşterinin ulaşabilmesi için sabit bir hat ve internet bağlı bir bilgisayarın olması gerekmektedir. Bunlarla birlikte, personelin ehliyet sahibi olması ve damacanaların ağırlığından dolayı erkek olması gerekir. Dükkanın içinde siparişleri almak için tercihen bayan personel bulundurulabilir ancak bu zorunlu değildir. Bu şartların yerine getirilmesi durumunda bayilik başvurusunda bulunulabilir.
   Son olarak, girişimci bayilik için yeteri kadar finansmana sahip değilse bazı kamu ve özel bankaların girişimciler için sunduğu faizsiz ya da düşük faizli kredi imkanlarından yararlanabilir.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.