Adıyörem Çiğ Köfte Bayilik Alma Şartları

   29.04.2020
   Adıyörem Çiğ Köfte Bayilik Alma Şartları

   Türkiye’de çiğ köfte kültürünün yaygın olması, pek çok firmanın bu sektöre yönelmesine neden olmuştur. Özellikle düşük sermeye ile girilebilecek bir iş kolu olması dolayısıyla da çok tercih edilmektedir.

   Adıyörem Çiğ köfte de piyasa 2007 yılında Samsun’da açtığı fabrika ile çıkmıştır. Kalitesi ve lezzetiyle hızla büyüyen marka, dünyada ilk olan çiğköfte üretilmek üzere tasarlanmış bir fabrika kurmuştur. 4 bin metre kare kapalı alandan oluşan fabrika, günlük 40 tonu bulan çiğköfte üretimi, 500 bin adet lavaş ve kendine özel acı sosuyla müşterisine hizmet sunmaktadır. Fabrikada ayrıca paketleme, soğuk hava deposu, sosyal tesisler ve ofis bölümleri de bulunmaktadır. Firma ayrıca kendi ismiyle ürettiği ayran, şalgam suyu, Şam tatlısı, burma kadayıf ve nar ekşili sosunu da bayileri aracılığıyla halkın beğenisine sunmaktadır.

   NEDEN ADIYÖREM ÇİĞ KÖFTE

   Adıyörem çiğ köfte de diğer markalar gibi müşteri ağını genişletmek ve daha fazla insana ulaşmak için bayilik ve frenchise imkanları sunmaktadır. Marka dağıtım ağını genişletmek ve daha fazla insana ulaşabilme adına normal şartlarda alınan bayilik ücretlerinden de feragat etmiş durumdadır.
   Kendi ifadeleriyle Adıyörem çiğ köfte, eşsiz lezzeti ve kalitesini ülke çapında daha çok müşteriye ulaştırabilmek için firenchise bedeli, katkı payı, cirodan kar payı gibi ücretleri de talep etmediğini belirtmiştir. Kısaca, hiçbir bedel ödemeden Adıyörem çiğ köfte bayiliği ve franchise alabilme şansına sahip olacaksınız. Şimdi Adıyörem çiğ köfte bayiliği nasıl alınır, başvuru işlemleri nasıl yapılır ve firma iletişim bilgileri ile ilgili tüm detayları yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

   ADIYÖREM ÇİĞKÖFTE FRANCHİSE VE BAYİLİK ŞARTLARI

   Adıyörem çiğ köfte bayilik başvurusu için hiçbir bedel ödenmediğini yukarıda bahsetmiştik. Ancak bayilik ve franchise alabilmek için firmanın istediği belli başlı bazı şartlar vardır. En önemli şart firma tarafından hazırlanmış ve kurumsal kimliğe uygun iş sözleşmesinin imzalanmasıdır.
   Sonrasında bayilik için bir dükkan açılması gerekmektedir. Açılacak dükkanda herhangi bir metre kare sınırlandırması yoktur ancak, işin yapılabileceği rahat bir ortamın olması gerekmektedir. Buradaki şart ise firma yetkililerin detaylı incelemesi ve onay vermesi ile açılabileceğidir.
   Firmanın sadece işletme için gerekli olan demirbaşlar için belli bir miktar para talep etmektedir. Bu kapsamda kurumsal kimliğine uygun soğutucu dolap, çalışma tezgahı, masa, sandalye, tabela vs. gibi ürünleri kendisi temin etmektedir. Bu ürünleri firmanın tedarik etmesinin amacı, toplu anlaşmalar yaparak girişimciye uygun fiyatta kaliteli ve garantili malzemelerle iç yeri açma imkanı sunmaktır. Alınan ücret de bu ürünlerin temini içindir.

   ADIYÖREM ÇİĞ KÖFTE BAYİLİK BAŞVURUSU YAPMAK MANTIKLI MI?

   Adıyörem çiğ köfte, yeni kurulan bir firma olması dolayısıyla bayilik almak isteyen girişimcileri maddi olarak çok zorlamadan gerekli kolaylıkları göstererek destekleyen bir firmadır. Firma ülke genelinde herkese ulaşabilmek adına bayilik alacaklar için herhangi bir bedel talep etmeyip ayrıca reklam giderlerini de kendisi karşılamaktadır.
   Adıyörem firmasının girişimciler için sağladığı kolaylıklar ve sunduğu imkanlar göz önünden alındığında yatırım yapılabilecek en mantıklı iş alanlarından biri olduğunu söyleyebiliriz.

   ADIYÖREM ÇİĞ KÖFTENİN SAĞLADIĞI TEŞVİKLER NELERDİR?

   Türkiye genelinde marka olmuş bir çiğ köfte firmasından bayilik veya franchising almak oldukça zor ve yüksek maliyet gerektiren bir girişimciliktir. Bu sebeple sermayesi yeterli olmayan girişimcilerin bayilik ücreti almayan ve kuruluş aşamasında yardımcı olacak olan firmalardan bayilik alması en mantıklı iştir.
   Bu kapsamda maddi durumu yeterli olmayan ve düşük sermayesi olan girişimciler için, Adıyörem çiğ köfte bayilik başvurusu oldukça avantajlı bir yatırım olacaktır.
   Firmanın sunduğu imkanlara bakarsak söylediğimizde ne kadar haklı olduğumuz görülecektir.
   İşte Adıyörem’in sağladığı imkanlar:
   – Bayilik ücreti talep edilmemesi,
   – İsim hakkı bedeli talep edilmemesi,
   – Cirodan kar payı talep edilmemesi,
   – Reklam, tanıtım ve promosyonlardan ücret talep edilmemesi,
   – İlk aşamada 600 kilo gram çiğ köfte hediye edilmesi gibi pek çok destek ve imkan sunmaktadır.
   Firma sadece ve sadece bayilik için gerekli ürünlerin temini için bir miktar para talep etmektedir.

   ADIYÖREM ÇİĞKÖFTE BAYİLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

   Adıyörem çiğ köfte firması Samsun merkezli bir firma olup Türkiye genelinde oldukça tanınan bir marka haline gelmiştir. Her geçen gün bu tanınırlığı da artmaktadır. Adıyörem çiğ köfte için başvurular ise, https://adiyorem.com.tr/franchise.php internet adresi üzerinde yer alan başvuru formunun doldurulup gönderilmesi ile yapılmaktadır.
   Bir başka yol ise vereceğimiz iletişim bilgileri üzerinden de yapılabilmektedir.
   Genel Merkez İletişim Bilgileri:
   Adres: Toybelen Mahallesi, Anadolu Bulvarı, No: 361
   İLKADIM/SAMSUN
   Tel: 0 (362) 437 82 28
   E-posta: info@adiyorem.com.tr

   Genel Koordinatörlük İletişim Bilgileri:
   Adres: Toybelen Mahallesi, Anadolu Bulvarı, No:361,
   İLKADIM/SAMSUN
   TEL: 0545 454 23 55
   E-posta: info@adiyorem.com.tr
   Düşük sermaye ile alınabilecek Adıyörem Çiğ köfte bayiliği, yapılabilecek en mantıklı yatırımlardan biridir. firma bayiliği ile ilgili gerekti tüm bilgilere yazımızın içeriğinde yer verdik. Dileyen yukarıda verdiğimiz iletişim bilgileri üzerinden irtibata geçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilir. Unutmayın doğru yatırım kazandırır.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.