Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Alma Şartları

   29.04.2020
   Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Alma Şartları

   Türkiye’de etsiz çiğ köfte denince akla gelebilecek ilk markalardan biridir Tatlıses çiğ köfte. Tatlıses Gıda bünyesinde 2010 yılında faaliyete başlayan Tatlıses çiğ köfte, geleneksel çiğ köfteyi hakla ulaştırmayı amaç edinmiş ve amacında hem yurt içinde hem de yurt dışında başarıyla gerçekleştirmiştir.

   Son yılların piyasada kendini en çok gösteren ve en çok beğendiren markası Tatlıses çiğ köfte, yüzde 100’e varan hatta yüzde 150’ye çıkan kart marjı ile girişimcilerin gözde sektörü arasında yer almıştır.
   Bu karlı ticaret kapısından bayilik almak isteyen girişimciler, Tatlıses çiğ köfte bayiliğinin nasıl alındığını, başvuru şartlarının neler olduğunu ve maliyetinin ne olduğu gibi konuları araştırıyor. Biz de tüm bu soruların cevabını araştırdık derledik ve siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. İşte, Tatlıses çiğ köfte bayilik alımına dair tüm detaylar.

   NEDEN TATLISES ÇİĞ KÖFTE BAYİLİĞİ ALMALISINIZ?

   Tatlıses çiğ köfte bayiliği almak için pek çok neden sayabiliriz. Bunların en başında marka ismi gelmektedir. Tatlıses kendi başına bir marka isim olup bunu çiğ köfte ile devem ettirmesi kuşkusuz çiğ köfte ismini de markalaştırmıştır. Marka isimden kaliteli ve güvenilir ürün ortaya çıkar. Prestij sahibi hiçbir marka isminin lekelenmesini istemez ve adımlarını ona göre atar. Üretimini o bilinçle yapar ve ortaya kaliteli ürün çıkartır. Tatlıses çiğ köfte de böyle bir markadır.
   Bunun dışında, girişimcinin en çok zorlandığı maliyetin düşük olması da önemli bir etkendir. Eğitim ve tanıtım desteklerinin olması, taze ve katkısız ürünler sunması, yönetilmesi ve denetlenmesinin kolay bir sistem üzerinden yürümesi markayı vazgeçilmez hale getirmektedir.
   Türkiye’de bayiliği alınacak bir çiğ köfte firmasında aranan tüm özellikler fazlasıyla Tatlıses çiğ köftede mevcuttur. Yukarıda saydığım sebepler ve bayiliği alındığında bizzat şahitlik edilecek olan sebeplerden dolayı  ile çalışmak için yeterli nedenlerin olduğunu düşünmekteyiz.
   Marka ayrıca sadece çiğ köfte imkanı sağlamakla kalmıyor bununla birlikte içli köfte, lahmacun, pide ve pizza gibi yan ürünler de sağlamaktadır.

   TATLISES ÇİĞ KÖFTE BAYİLİK ALMA ŞARTLARI NELERDİR?

   Şimdi en önemli konunun yani bayilik almak için hangi şartların arandığı konusunun detaylarına bakalım. Marka öncelikle bayilik açılacak dükkan ile ilgili bazı kriterlerin yerine getirilmesini talep etmektedir. En önemli kriter ise dükkanın açılacağı yerin insan yoğunluğunun ve sirkülasyonunun fazla olduğu bir yerde olmasıdır. Sonra dükkan büyüklüğünün en az 20 metre kare olması gerekmekte. Ayrıca dükkanda su ve diğer gerekli tesisatın kurulu olması gerekmektedir. Bir başka kriter ise, şayet bayilik açılacak yerde daha önceden açılmış Tatlıses çiğ köfte bayi varsa mesafe olarak buraya en az 2 KM uzaklıkta olması gerekmektedir.
   Dükkan için istenilen şartlar yerine getirildikten sonra firma ile irtibata geçilir. Firma yetkililerinden uzman bir ekip gelerek bölgede bir ekspertiz çalışması yapar. Yapılan incelemeler sonunda sorun çıkmaz ve yetkili kişilerce onay verilirse sözleşme imzalama kısmına geçilir.
   Marka ile duruma göre 3 yıl veya 5 yıllık bir sözleşme imzalanır. Sözleşme imzalandıktan sonra girişimciden 5.000 TL+KDV civarında bir isim hakkı talep edilir. Bu isim hakkı başvuru yapılacak zamana göre değişebilir. Talep edilen miktar verildikten sonra dükkanın dekorasyonuna geçilebilir.
   Dükkanın dekorasyonu da yine Tatlıses çiğ köfte markasının isteğine göre dizayn edilir. Dekor ürünlerini isteğe göre kendiniz de temin edebilirsiniz.

   TATLISES ÇİĞ KÖFTE BAYİLİĞİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

   Tatlıses çiğ köfte bayilik başvurusu birkaç farklı yoldan yapılabilmektedir. Bunlardan ilki markanın internet sitesi üzerinde yer alan başvuru formunun doldurulup gönderilmesi yoluyla yapılmaktadır.
   Bir diğer yol ise verilen iletişim numarası ile irtibata geçilerek yapılır. Son olarak da e-posta yoluyla yapılmaktadır.
   Şimdi başvuru için ilgili iletişim bilgileri ve adreslerini paylaşacağım.
   Bayilik başvurusu için görüşülecek ilgili kişi Fatma Atasever.
   E-posta adresi, fatma.atasever@tatlisesgida.com
   Tel: 0-212-283-07-67
   Faks: 0-212-324-34-47
   Cep: 0-530-106-58-57
   Adres: Seyrantepe Mahallesi, İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi,
   Dilek Sokak, No:3, KAĞITHANE/İSTANBUL
   İnternet üzerinden yapılacak başvurular için başvuru formuna ise, http://www.tatlisescigkofte.com/insan_Kaynaklari adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

   500 KG BEDELSİZ ÇİĞ KÖFTE KAMPANYASI

   Tatlıses çiğ köfte, 2020 yılına hızlı bir giriş yapmak isteyen ve Tatlıses çiğ köfte bayiliği almak isteyen girişimcilere tam 500 KG çiğ köfteyi bedelsiz olarak ikram etmektedir.
   Çiğköfte bayii açmanın toplam bedeli ise girişimciye ortalama 20 bin ila 25 bin lira arasında bir maliyete mal olmaktadır. Firma, açılacak bayide ihtiyaç duyulacak birçok ihtiyaç malzemesini de ücretsiz olarak sağlamaktadır.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.