KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Alma Şartları

   29.04.2020
   KOMAGENE Çiğ Köfte Bayilik Alma Şartları

   Ülkemizde pek çok çiğ köfte markası olmasına rağmen etsiz çiğ köfte denince akla ilk gelen KOMAGENE çiğ köftedir. Türkiye’nin neredeyse her il ve ilçesinde şubesi olan marka ismi ile de dikkat çekmektedir. Rakiplerinden farklı olmak ve müşterilerine de küçük güzellikler yapmak adına her ayın 15’inde yüzde 50 bedava kampanyaları sunmaktadır.

   Uygun fiyat, yüzde 50 indirimli kampanyaları ve yöresel lezzetleri de müşterisine sunan KOMAGENE, çiğ köfte bayilikleri ile kazandırmaya devam etmektedir. Küçük sermayelerle kurulabilecek en karlı işlerden biri olan çiğ köfte şubeleri AVM’lere veya değişik semtlerde dükkanlara açılabilmektedir. Şubenin açılacağı yere başvuruda bulunulacak marka ile ortak karar verilmektedir.
   İşte etsiz çiğ köftenin lider markası KOMAGENE’nin bayilik açma şartları ve franchise bedelleri ile ilgili detayları.

   KOMAGENE ÇİĞ KÖFTE BAYİLİK BAŞVURUSU HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

   Düşük sermayeli girişimcilik ve kısa sürede kazanca dönüşmesi dolayısıyla yatırımcıların en gözde sektörü çiğ köfte sektörü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kapsamda büyük ve kalabalık caddelerde, halkın yoğun olduğu sokaklarda veya alışveriş merkezlerinde mutlaka karşımıza çıkmaktadır.
   Her bütçeye uygun olma ve aperatif atıştırmalık açısından oldukça uygun bir seçim olan çiğ köfte sektörü sahipleri, hizmet ağını genişletmek için bayilik imkanı sunmaktadır. KOMAGENE de bayilik veren çiğ köfte markalarının başında gelmektedir. Sadece ülke içinde değil yurt dışında da açmış olduğu şubelerle hizmet ağını çok geniş bir coğrafyaya yaymıştır.
   2004 yılında başlayan hizmet serüveninde 80 ilde 1300 şube, 7 farklı ülkede 26 şube açarak devam eden KOMAGENE, 2020 yılında 1600 şubeye ulaşmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda 5 bin kişilik bir istihdam da yaratmaktadır.
   Acılı ve acısız çiğ köfte imkanları sunarken, yöresel ürünleri ile de müşterinin beğenisini kazanıyor.
   İster acılı ister acısız çiğ köftenin yanı sıra birçok yöresel ürünü de müşterine sunan firma halk tarafından oldukça rağbet görmektedir.
   Şimdi KOMAGENE’nin müşterilerine sunduğu ürün yelpazesi içinde neler var birlikte bakalım.

   KOMAGENE ŞUBELERİNDE MÜŞTERİYE SUNULAN ÜRÜNLER

   Şubelerinde sadece çiğ köfte ile yetinmeyen KOMAGENE, yöresel ürünleri de müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Bu anlamda lokantalardan ve restoranlardan pek farkı olmayan hatta oralarda da bulunamayacak ürün çeşitliliğine sahiptir. Böyle bir imkan sunması markayı da rakiplerinin bir adım önüne geçirmektedir. İşte KOMAGENE şubelerinde birbirinden lezzetli yöresel ürünler:
   Acılı ezme, Haydari, Amerikan salatası, Kuru biber ve Patlıcan dolması, Yaprak sarması, Şakşuka, Kadınbudu köfte, Arnavut ciğeri, Patlıcan ezmesi veya salatası yer almaktadır.
   Bunlara ilave olarak, tatlılar da menülerde yer almaktadır. Tatlılar arasında, Kadayıf dolması, Kabak tatlısı, Tavukgöğsü, Kazandibi, Şekerpare ve Höşmerim seçenekleri yer almaktadır.
   İçeceklerden ayran, şalgam, kola ve türleri ile şerbet ve meyve suları bulunmaktadır.

   KOMAGENE BAYİLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR, FRANCHİSE ŞARTLARI NEDİR?

   Türkiye’de en geniş bayilik yelpazesine sahip olan çiğ köfte markası KOMAGENE, yüzlerce şubesi ile yurt içi ve yurt dışında hizmet vermeye devam etmektedir. Marka yurt içi ve yurt dışında başvuru yapanlara bayilik imkanları sunmaya devam etmektedir.
   Bayilik başvurusu ise markanın internet sitesinde yer alan başvuru formu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Form üzerinden yapılan başvurular ön başvuru olarak kabul edilir ve formda belirtilen adrese en yakın bölge sorumlusu başvurucu ile iletişime geçmektedir.
   Markanın bölge sorumlusu başvurucu ile yaptığı görüşme sonrasında aranan özellikler yeterli ise süreç devam etmektedir.

   DÜKKAN VEYA STAND YERİNİN BELİRLENMESİ

   KOMAGENE, genel anlamda ana caddeler üzerinde halkın yoğun yerlerde ve AVM’lerde bayilik açma imkanı sunmaktadır. Ayrıca AVM’lerde standlar kurarak faaliyet göstermek isteyen girişimciler için firma yetkilileri yardımcı olmaktadır. AVM’ler dışında açılacak dükkan işlemlerine firma yetkilileri karışmamaktadır. Dükkan için herhangi bir metre kare sınırlaması koymayan marka, anlaşmış olduğu reklam ya da mobilya şirketleri aracılığıyla tüm restorasyon işlemlerini yapmaktadır.
   KOMAGENE bayilik için en az 20 bin liradan başlayıp 35 bin liraya kadar harcama bedeli ortaya koymaktadır. Girişimci eğer istiyorsa dükkanının dekorasyonunu belirtilen şartlar dahilinde kendisi yapabilmektedir.
   Ben bu işi bilmiyorum, daha önce hiç yapmadım ve bu işe başladıktan sonra nasıl yaparım endişesi taşıyorsanız, işletme sahipleri KOMAGENE tarafından şubeyi açmadan önce 1 haftalık aday eğitim programına tabi tutulmaktadır. Böylece işletme sahipleri, hiç bilmedikleri bir işi yüksek motivasyon ile yapabildikleri ve aynı zamanda ekiplerini eğitebilecekleri bir ortama kavuşmuş olacaklar.


   KOMAGENE İLE İLGİLİ SIK SORULARIN CEVAPLARI

   KOMAGENE’den bayilik almak isteyen ancak bazı soruların cevaplarını arayan okurlar için aşağıda bu sorulara cevap verdik. İşte merak edilen cevaplar:
   Açılacak dükkanlarda firmanın verdiği ürünler dışında başka ürün satılamaz.
   Bayide satılacak ürünler, soğuk hava deposuna sahip özel araçlarda ve vakumlu poşetlerde gelmektedir.
   Bulunulan bölgeye ve yoğunluğa göre haftada 2 veya 3 kez ürün sevkiyatı gerçekleştirilmektedir.
   Dükkanda çalışacak elemanları kendiniz belirleyebilirsiniz ancak firmanın vereceği eğitime katılmalıdır.
   Eğitimler, İstanbul’da veya bölge müdürlüklerinde ücretsiz olarak verilmektedir.

   YAZAR BİLGİSİ
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.